Penktadienio horoskopas – rugsėjo 29 d.

Pasaulį ryškiomis spalvomis nudažęs ruduo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-29 06:50
Rimtumą ir atsakingumą šiandien teks derinti su iliuzijomis ir fantazijomis, kurių bus pilna galva ar širdis. Ką gero iš to pavyks nulipdyti, tiek mūsų penktadienis bus ne veltui sugaištas ir darbingas, prasmingas ar gražus. Svarbiausia nieko neaukoti ir nenukrypti į kurią nors vieną pusę.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Aplinkui tvyranti rimta atmosfera bus ir jūsų nuopelnas. Ypač visur, kas susiję su veikla ir pasiekimais, sieksite būti nepriekaištingi, rodyti kitiems pavyzdį ir tikėtis aukščiausios vietos. Nors ir būsite itin rimti, turėsite ir ne visai realių lūkesčių, kuriems niekaip neįstengsite atsispirti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Už visa svarbiau šiandien bus tikėti savimi ir pasistengti, kad kiti jumis patikėtų. Tokiu būdu jums ypač gerai seksis įtikinti, išmokyti, parodyti pavyzdį ir net nukreipti kitus reikiama linkme. Įkvėpimas apims įsiliejus į komandą, o noras aukotis gims esant tarp draugų. Ir viena, ir antra vers trumpam pamiršti save.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Ieškoti ir rasti bendrų sprendimų šiandien bus svarbiausia. Taigi išvydę dosnią ar pagalbą tiesiančią ranką būkite dėkingi ir apmąstykite bendradarbiavimo galimybes. Sunku numatyti, ar darbe gims sprendimų, kaip savo meile apdovanoti artimuosius, ar darbas tą meilę iš jūsų asmeninio pasaulio trumpam pavogs.

TAIP PAT SKAITYKITE: Spalio horoskopas. Atgaiva santykiams ir noras siekti harmonijos

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Dienos kokybė priklausys nuo tų, kurie šalia jūsų. Taigi, kad ir kas vyktų, kad ir ko iš jų bus tikimąsi, apsižvalgykite, ar esate ne vieni. O jei susiruošite atmesti faktus dėl to, kuo tikite ar ignoruoti šalia esančiuosius dėl tų, kurie toli, mažus dalykus paminti dėl didelių, iš to nieko gero nebus.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Visokios profesinės užduotys šiandien jums bus lengvai perkandamos, ypač dėl jūsų neišpasakyto darbštumo. Vos vieną įveikę, dairysitės naujos, sudėtingesnės. Tai nesutrukdys jums ko nors tikėtis iš kito asmens, ko galbūt jis ar ji visai neketins jums įteikti. Net gavę neigiamą atsakymą, svajoti nesiliausite.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Nors aplink jus ir širdyje bus daugiau rimtumo, nei noro pramogauti, vis dėlto, kad ir kuo užsiimsite, kad ir ką rinksitės, ieškosite teigiamų emocijų, būdų išreikšti save ar kitiems sukurti mažytę šventę. Be to, kažkoks žmogus taps jums idealu, į kurį žiūrėsite per rožinius akinius.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Geriausiai jausitės ir efektyviausiai dirbsite, susikūrę kuo saugesnę, gerai pažįstamą aplinką ir subūrę kuo artimesnius žmones. Įsisvajoti ar tinginiauti neleis viliojantys pasiūlymai darbe, kuriems neatsispirsite ir kuriuos dar net savaip pagražinsite.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien sutiksite įdomių žmonių ar išgirsite vertingų naujienų. Tačiau jums neužteks tuščių žodžių – norėsite diskutuoti tik apie konkrečius dalykus, o derybose būsite tvirti it uola, gerai žinantys, ko siekiate. Be to, komandinius planus ignoruosite, tikėdamiesi patys vieni kur kas geriau pasirodyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką reikia padaryti iki 8 val. ryto, kad jūsų gyvenimas pasikeistų?

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Lengvai atskirsite pelus nuo grūdų, vos kalba pakryps apie materialius dalykus. Jei nesiliausite darbuotis tikslingai ir pagal planą, darbas taps jūsų gausos šaltiniu. Tie, kurie geriau žinos kryptį, turės daugiau. Paskatinti savo šeimos ar vildamiesi praturtinti savo asmenines patirtis, darbe į kai ką įsivelsite.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Be abejonės, šiandien diktuosite dienos toną ir ritmą, kuriems kiti lengvai paklus. Taigi, vos kas nors pasisuks ne taip, kaip jums norisi, ištaisysite, imdamiesi atsakomybės tiek už savo, tiek už kitų žmonių gerą nuotaiką. O patikėję tam tikromis pasakomis, numatysite kai ką toli siekiančio.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ne viskas, dėl ko džiaugsitės ar nerimausite, atsispindės jūsų veide, nes visa tai, ko nenorite parodyti, sėkmingai maskuosite. O jei pavyks kai ką tyliai padaryti dėl kitų, būsite pakylėti. Vos išgirdę prašymų padėti, nė kiek nesusimąstysite, ar tikrai ta pagalba reikalinga, ir skubėsite ištiesti savo dosnią ranką.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Sklandūs komandiniai žaidimai ir veiklos su draugais šiandien jums bus geriausi užsiėmimai, kuriuose noriai ir tinkamai sudalyvausite. Tam pakaks ir atsakomybės, ir noro laimėti, ir pasiryžimo esant reikalui padėti silpnesniems. Panašu, kad kitiems tiek daug norėsite pasiūlyti, kad net savo poreikius pamiršite.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų Facebook puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai