Penktadienio horoskopas – rugsėjo 22 d.

Viržiai – nepakartojama rudens puošmena / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Besirūpindami tuo, kad aplink viskas būtų gražu, nesiliausime siekti darnių santykių ir jaukios aplinkos. Dėl harmonijos lengvai atsisakysime savo norų ir pasistengsime bet kokia kaina išvengti nesutarimų ir išsisukti nuo konfliktų. Geri norai augs milžinišku greičiu, kol jų bus neįmanoma suvaldyti. Kai ką gero iš to pavyks išspausti, jei nesiblaškysime.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jūsų laimė šiandien – santykiai. Svarbu suteikti pakankamai iniciatyvos ir erdvės šalia esantiesiems. Jie turės kuo jus apdovanoti, tačiau tam reikės paklausyti savo antrosios pusės ar kokio kito jums svarbaus asmens. Turėsite kuo kartu pasidžiaugti, jei vengsite tiesmukiškumo ir nedarykite skubotų išvadų.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Darbų gausa nebus joks trikdis, o veikiau sustiprins jūsų ryšius su kolegomis ir leis suprasti, kaip gera perleisti dalį šios naštos tiems, kurie ją su malonumu perima. Be to, jums žūtbūt reikės pasirūpinti savo ir kitų asmenų gera savijauta. Tiks visos priemonės, kurioms neprieštarauja tie, kurie jums svarbūs.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Būdami kūrybiški ir matydami giedrąsias gyvenimo puses, šiandien jausitės pakylėti ir judėsite visu greičiu į priekį. Noriai imsitės taikdario misijos ir kūrybiškai spręsite savo atžalų problemas. Jūsų ketinimai pasieks adresatą, jei leisite visame tame dalyvauti kitiems, bet uždrausite bičiuliams išmušti jus iš pusiausvyros.

TAIP PAT SKAITYKITE: Veidas išdavikas: ką sako jūsų antakių forma?

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Jūsų sėkmė slėpsis namuose, tačiau jums įrodymų nereikės – norėsite geriausio savo artimiesiems ir į namus dėsite didžiausias savo viltis. Ne mažiau nei ką nors nuveikti, rūpės pajusti, kad turite stiprius šeimos ryšius. O netikėtumai darbo vietoje neturėtų diktuoti jūsų pasirinkimų ar elgesio.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Netoliese sklandys geros žinios, jums reikalinga informacija, sukiosis įdomūs žmonės, su kuriais nepraleisite progos pasišnekučiuoti ir iš jų pasimokyti. Tiesa, įsitikinimą savo teisumu kur nors paslėpkite, antraip neišsaugosite santykių darnos ir neišgirsite to, ko jums labiausiai šiuo metu reikia.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Visaip stengsitės, kad jus teisingai įvertintų. Bet kokie prizai ar dovanos bus po ranka, jei tik patys žinosite, ko norite ir dėl menkniekių nepersigalvosite. Atsiras jus paskatinančių, motyvuojančių ir palaikančių. Nepralesite progos pasirodyti dosnūs, nuoširdūs ir geranoriški, tačiau kelio nemeskite dėl netikėtai pasipainiojusio takelio.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Kitų šešėlyje šiandien nebūsite – kur eisite, visur atsidursite dėmesio centre. Visa tai, kas jums aktualu, ras atgarsį jūsų aplinkoje ir jūs netruksite susilaukti papildomų pagarbos ar pripažinimo ženklų. Jus gerbs dar labiau, jei vadovaudamiesi savo nuostatomis ir vertybėmis, kitiems suteiksite pakankamai erdvės.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Turėsite visą kalną svajonių, apie kurias nenorėsite arba negalėsite kitiems papasakoti. Be to, lengvai įsitrauksite į savanoriškas ar labdaringas veiklas ir mėgausitės galimybe pabūti vieni. Tačiau kai kas gali turėti kitą planą, kurį turėsite priimti kaip neišvengiamą, keičiantį jūsų dienotvarkę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žodžiai, kurie yra svarbesni už „aš tave myliu“

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Turėsite progų įsitikinti, kad grupės užsiėmimai ir buvimas šalia bičiulių ar bendražygių jums žadina entuziazmą ir viltis. Komandoje būsite neprasti žaidėjai, mokantys sužavėti, pritraukti daugiau dalyvių ir išlyginti nelygumus. Tačiau ar dėl gero laiko drauge ir rezultatų išsižadėsite asmeninių polėkių?

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Taikysite aukštai, o jei prireiktų, sukiositės vadovybės akiratyje, leisdami galimybėms jus vesti į priekį. Rūpės, kaip į jūsų pastangas reaguoja žmonės, todėl nenuleisite rankų, kol nesulauksite kuo palankesnio atgalinio ryšio. Namuose nutiks kai kas neplanuota, bet ir prieš tai atsilaikysite.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Užvis labiau rūpės sudominti kitus tuo, kas rūpi jums. Užsimosite plačiai, kad netektų nei jums, nei kitiems nuobodžiauti. Turėdami tvirtą nuomonę, jos neslėpsite, o savo žiniomis su kuo reikia ir su kuo nereikia dalinsitės. Studijuojantieji, keliaujantieji ir bendraujantieji su kitų kultūrų žmonėmis tuščiomis rankomis neliks.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Norėdami atverti kokias nors jums iki šiol uždarytas duris, nestabdykite savęs ir drąsiai kiškite nosį ten, kur jums norisi. Jums reikalingi resursai bus suteikti, kai parodysite pasitikėjimą ir vertinsite tai, ką gaunate. O jei kas ir gali sujaukti šitą idilę – tai jūsų noras kitiems įbrukti tai, ko jiems visai nereikia.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau