Penktadienio horoskopas – rugsėjo 15 d.

Zodiako ženklai / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-15 06:50
Šiandien mums bus leista norėti. Užsidegus žaliai norų pildymo šviesai, nepajusime, kaip greitai peržengsime visas ribas – leistinas ir neleistinas. Kad mums nenutiktų taip, kaip tiems pasakų herojams, kurie nežino kada sustoti, vieną kitą norą išpildę, pasidžiaukime tuo, ką jau turime, ir būkime už tai dėkingi.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Įnirtingai spręsite asmenes, buities ar sveikatos problemas, nepraleisdami progos kuo daugiau nuveikti. Daug tikėsitės iš visų, esančių šalia jūsų, ir lengvai išpūsite bet kokį burbulą. Tai padės jums patirti teigiamų įspūdžių, tačiau niekaip negalėsite liautis ir bet kokį abejingumą vertinsite kaip asmeninį įžeidimą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Turėsite ką ir su kuo aptarti, ko pasimokyti ir kitus išmokyti. Visokiausi pokalbiai trukdys darbo eigai, o kuo daugiau darbų užsigriebsite, tuo greičiau jie išstums malonius pašnekesius. Regis, mielai perleisite kam nors savo darbų dalį, tačiau ne tą, kuri susijusi su jūsų šeima. Čia pakvips maloniais kvapais ir širdį glostančiais įvykiais.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Įspūdžių vaikymasis, jūsų mylimųjų ar atžalų norai šiandien jums gali atsieiti nepigiai. Tačiau kažin ar dėl to, ką išleisite, bent kiek gailėsitės. Regis, išlaidauti jums bus paprasčiausiai malonu, kaip ir išpildyti kažkieno norus. Dar malonesni bus susitikimai, pokalbiai ir pažintys. Juos visus turbūt laikysite daug žadančiais ir dėl to nė kiek neklysite.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 dalykų, kurių nedaro išmintingi žmonės

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Labai daug vilsitės iš artimųjų, o ir jų norams pataikausite, tačiau ne visi sutaps su tuo, ką planavote. Ir nors dalį vilčių teks nuvyti, kažkas vis tiek kompensuos tą trūkumą. Užsigeidę kažką kitiems papasakoti, galite būti tikri, kad jus išgirs. Ne mažiau sėkmingos bus dovanos, kurias sumąstysite įteikti kai kam iš namiškių.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pageidausite ramybės ir poilsio, kuo mažiau dėmesio jūsų asmenybei. Todėl visokie norintys pasikalbėti, ką nors papasakoti ar su jumis susitikti žmonės jus trikdys. Kita vertus, bus gera jausti kitų žmonių dėmesį, be pastangų susirinksite krūvas komplimentų, dėl kurių kitomis dienomis būtų tekę gerokai pasistengti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jausitės esantys savo vietoje, ypač jei ta vieta bus komanda, bičiulių ar bendramokslių grupė. Ir nors kai ko reikės atsisakyti dėl tų savo bendražygių, labai dėl to galvos nesuksite – bus gera dalintis ir džiuginti dovanomis. Gal net pamanysite, kad vykdote kokią svarbią misiją, apie kurią nenorite kitiems atvirai papasakoti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien būsite kupini tikėjimo savimi ir ambicijų, kurias ne visi supras ir ne

visi toleruos. O ir jūsų asmeninės galios bus darbe ne ypač lengvai pritaikomos, todėl teks susirasti papildomų priemonių joms įrodyti. Bet galite būti tikri, kad neliksite abejingi komandos narių norams, o jūsų pasiūlymai juos pradžiugins.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite sustabdyti jaunystę? Štai 10 būdų tai padaryti!

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Mokantis ar mokant kitus, keliaujant, keliones planuojant ar pristatant savo prekes ar paslaugas šiandien tikėsitės daugybės gerų dalykų. Deja, daugiau išbarstysite nei susirinksite. Jūsų užtarnauti karmos taškai padės sudominti darbdavius ir dažniau matyti žalią šviesą, kopiant į profesines aukštumas.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Grandioziniai lūkesčiai, kuriuos puoselėsite savo bičiulių atžvilgiu, nieko nuostabaus jums neatneš. Palaikymas bus kur kas mažesnis, nei jums reikia, nes jie turės kuo ir be to užsiimti. Tačiau nemanykite, kad tuo jums skirtos dienos gėrybės išgaravo. Regis, atsiras gera proga kai ko vertingo išmokti iš šių situacijų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Turėdami ambicijų, galite tikėtis vadovybės palankumo, darbų įvertinimo ir pasiekimų. Tačiau jei koks nors panašus laimikis jums paklius, dar nereiškia, kad tai sutaps su tuo, ko reikėjo jūsų partneriams. Numoję į tai ranka, apsikeisite nuomonėmis, žiniomis ir mėgausitės vien jums skirtais laurais.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Per dieną pasidarbuoti pasistengsite ir bus kas jums padeda, jei pasiūlymų neatmesite. Tačiau jūsų entuziazmas darbe bus ne visiems priimtinas ir darbų kalnas, kurį sau numatysite, ne visus žavės. Kita vertus, jei iškišite nosį iš kasdienių rūpestėlių, galėsite sudominti savo žiniomis ne vieną, šalia esantį.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pavyks išsirinkti tai, kas jums teikia teigiamų emocijų, parodyti meilę ir leis save išreikšti. Deja, noras sulaukti dosnių geradarių palankumo tiems savo troškimams gali būti kiek per didelis ir ne taip lengvai besipildantis, kaip jums norėtųsi. Tačiau kai kas pasirodys labai geranoriški ir dosnūs, kai mažas kasdienes užduotis vykdysite.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai