Penktadienio horoskopas – birželio 27 d.

Mergina ir gėlių žiedai. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kas mūsų laukia paskutinę šios savaitės darbo dieną?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nedideli kosmetiniai pokyčiai namuose gali būti smagi pramoga, tačiau šiuo metu svarbiau kas kita. Šiandienos jaunatis Vėžio ženkle kviečia jus atlikti dvi užduotis: pirmoji – atsigręžus atgal, atlikti reviziją ankstesniuose profesiniuose reikaluose, o antroji – peržiūrėti savo naminius įpročius tam, kad namuose įvyktų esminiai pokyčiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėl jaunaties Vėžio ženkle šiandien ir artimiausiu metu jūsų laukia ne vienas pokalbis, kurio metu jautriai reaguosite į tai, kas jums pasakyta. Nevengdami emocinės reakcijos į balso toną ar pokalbio turinį, užmegsite tvirtesnį ryšį su žmonėmis ir faktais. Tačiau venkite to, kad jūsų nuostatos trukdytų jums suvokti informaciją ar ją pranešti kitiems.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiuo metu, kai danguje jaunatis yra Vėžio ženkle, atkreipkite dėmesį į savo sugebėjimus, kuriuos išlaisvindami ateityje galėsite daugiau uždirbti. Sudarykite planą, kaip tuos gebėjimus pagerinti. Praverstų jūsų sprendimas pasisemti naujų žinių seminare ar įsigyti naujų priemonių bei įrankių. Be to, atraskite būdų pranešti apie tai pasauliui.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Per jaunatį, kuri yra jūsų ženkle, jums tinkamas laikas keisti savo išvaizdą ir įvaizdį. Be abejo, nepakaks užtepti storesnio pudros sluoksnio tam, kad jaustumėtės ir atrodytumėte kitaip. Pasitelkite intuicijos ir vaizduotės dovanas, kurias šiuo metu jums noriai siunčia Neptūnas. Šiandienos vizijos, kurias sąmoningai suformuosite, sustiprins jūsų charizmą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Akies krašteliu pažvelgę į praeitį, šiandien padėsite tvirtus pamatus ateičiai. Nesiveržkite iš vienatvės, kuri artimiausiu metu jus užklups. Ragaukite lauktuves, kurias ji atneš, nes radę laiko ir vietos peržiūrėti praėjusių dienų sėkmes ir nesėkmes, aiškiau įžvelgsite ateities perspektyvas. O iš sėklų, kurias pasėsite svajodami, išdygs vertingi daigai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jaunatis jūsų draugų ir grupės veiklos sektoriuje žada jums naujų vėjų. Ką galite padaryti šiandien jūs? Jautriai reaguoti ne tik į savo, bet ir į kitų poreikius. Padėti tiems, kuriems reikalinga jūsų pagalba. Tokiu būdu jūs turite visas galimybes ateityje tapti formaliais arba neformaliais savo grupės lyderiais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl stojusios jaunaties jūsų dėmesio centre atsidurs profesiniai, jūsų statuso ar reputacijos reikalai. Jūsų pastangos savo darbais ir veiksmais džiuginti ne tik save, bet ir kitus bus labai svarbus kiekvienos užsibrėžtos užduoties punktas. Todėl nustatydami naujus karjeros uždavinius, nekelkite kartelės per aukštai – tegul ji būna patogi ne tik jums.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Svajojate apie naujas patirtis? Sapnuojate dar nepatirtas keliones? Ketinate mokytis naujų dalykų? Norite kuo daugiau sužinoti ir patirti? Pirmyn! Šiandien dar nesikraukite lagamino, bet drąsiai rikiuokite savo mintis tam, kad netrukus jūsų žvilgsnis būtų nukreiptas ne į tai, kas jums žinoma ir įprasta, o ten, kur jūsų dar niekada nebuvo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei šiandien į jūsų duris pasibeldęs švelnumas paprašys savo vietos jūsų artimuose santykiuose, neišvarykite jo. Tokiu būdu atrasite savyje kai ką nauja arba leisitės į atradimų kelionę, kurioje patys rasite tuos, kurie jus apdovanos pačiomis šilčiausiomis dovanomis. Todėl greit suprasite, kad nėra nieko svarbiau už nuoširdų ir sąžiningą dalijimąsi tuo, ką turite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pasidėkite į šalį logika grįstus planus. Jūsų dėmesio centre tegul atsiduria jūsų jausmai. Turite kam juos skirti? Puiku. Šiandien, kai yra jaunatis jautriajame Vėžio ženkle, jūs turite galimybę prisiartinti prie tų, kurie jums brangūs. Vienišiai tegul atveria širdį naujiems jausmams, o siekiantys patikimų dalykinių ryšių – grįsti juos ne tik racionaliu protu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dėl jaunaties Vėžio ženkle daug jautriau reaguosite į permainas kasdienybėje. Užuot rinkęsi inertišką kelią, raskite, kaip tinkamai pasinaudoti šia situacija. Sudarydami būtinų darbų planą pagalvokite, kaip atlikdami kasdienius darbus ir tarnaudami kitiems, galite patenkinti savo gilesnius poreikius. Be to, tai laikas, kai verta įvesti korekcijas savo mitybos įpročiuose.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Permainos, kurias jums žada jaunatis Vėžio ženkle, leis jums pasirinkti: rizikuoti arba likti ten, kur esate. Tačiau rizika ne tokia, apie kurią pagalvojote. Rizikuokite būti švelnūs, mylintys, pasiaukojantys, atsidavę, pasiruošę dalintis ir kartais atsisakyti savęs. Net jei nežinosite, dėl ko tai darote, greit suprasite – stengtis buvo verta.

Skaitykite daugiau