Penktadienio horoskopas – birželio 20 d.

Moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Žūtbūt pasidomėkite, ką žvaigždės jums pranašauja paskutinei šios savaitės darbo dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei kur nors skubate, paklauskite, kam jums visa tai? Neradę realios priežasties, sulėtinkite tempą, o radę ją, nukreipkite savo energiją konkrečia kryptimi. Turėdami tikslą, lengvai kitiems įrodysite, kad jis yra svarbiausias. Nepaisant to, sunkiai vakare susidorosite su užduotimi, kurią jums sugalvos vyresni asmenys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šioje aplinkoje, kurioje visi strimgalviais kažkur veršis, jausitės lyg ne ta koja išlipę iš lovos. Raskite atokesnę vietelę, kur jūsų nerangumas nebūtų toks pastebimas. O jei atsiras kritikuojančiųjų, atsakykite, kad  tuo ir esate stiprūs. Vakare kažkas tempte temps jus už liežuvio, kad dalyvautumėte neva svarbioje diskusijoje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite tikri, kad galite ragauti ankstesnių pastangų vaisius, bet neskubėkite daryti išvadų. Ko jau ko, o neapgalvotų poelgių šiandien bus daugiausia. Mėgaukitės tuo, ką galite nuveikti dėl asmeninių tikslų ir dėl kolektyvo, kuriam priklausote. Vakare jūsų pastangos bendradarbiauti bus rimta priežastis atsiskleisti naujoms jūsų savybėms.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūs planuosite, o aplinkybės viską darys savaip. Imsitės vieno darbo, o jums bus pasiūlyta nemaža krūvelė visiškai kitokio. Svarbiausia – nesidairyti ir nedūsauti, kai iš anksto numatytas tobulas jūsų dienos planas kelis sykius pasikeis. Mėgaukitės tuo, kas jums pasiūlyta, net jei vakare būsite draskomi prieštaravimų, susijusių su partneryste.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Seksis viskas, ką bus galima atlikti greitai, todėl nepuoselėkite milžiniškų planų. Svajones apie juos kol kas pasilikite: šiandien pradėtiems ilgalaikiams projektams galiausiai pritrūksite kantrybės. O dabar griebkitės to, ką galima greitai pradėti ir lygiai taip pat greitai baigti. Vakare kažkas pasistengs sujaukti jūsų kasdienybę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dar gerai neįsibėgėję, jau svajosite apie finišą. Tačiau jis priartės tik tuo atveju, jei šalia turėsite partnerį, kuris, viena vertus, leis jums būti savimi, kita vertus, bus ištikimas jūsų pagalbininkas, su kuriuo galėsite dalytis džiaugsmais, pergalėmis ir pralaimėjimais. Galimas daiktas, kad vakare atžalų išdaigos jus išmuš iš pusiausvyros.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Irsitės prieš srovę, nes niekaip nepavyks prisiderinti prie jums pasiūlytų įvykių tėkmės. Jei pabandysite elgtis taip, kaip reikia, t. y. spontaniškai ir neapgalvotai, pajusite, kad įgaunate naują kvėpavimą, bet argi išdrįsite? Dienos pabaigoje šeimos nariai seks keistas pasakas apie tai, ko nėra, arba apie tai, ko dar nežinojote ir visai nenorite žinoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Taip giliai įniksite į kasdienius darbus, kad nematysite dienos šviesos. Laimė, vasara ir be jūsų pastangų sėkmingai juda saulėgrįžos links. O jums šiandien sukauptas kalnas užduočių – vieni niekai. Tačiau neiššvaistykite visos energijos tik darbui, nes vakare jos prireiks dalyvaujant sudėtingame pokalbyje su broliu ar kaimynu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kam darbas, o kam pramogos. Šiandien tikrai nusipelnėte būti pastarųjų sąraše. Imkite iš šios vasaros dienos viską, kas jums patinka, kas džiugina, kas uždega ir kas įkvepia veiklai. Tiesa, tęsdami dieną tokia gaida, vakare galite per toli nueiti rizikingu keliu ar iššvaistyti kur kas daugiau nei galite sau leisti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Žinote, ko norite? Puiku, susitelkite į savo tikslą, tačiau nesijauskite aplinkybių auka, jei dalį sprendimų turėsite atlikti atsižvelgdami ne vien į asmeninius norus. Gali nutikti, kad privatus gyvenimas laikys jus arčiau savęs lyg inkaras ir neleis laiku išplaukti, kad atliktumėte savo misiją pasaulyje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Lyg vijurkas suksitės savo aplinkoje: kažkur keliausite, su kažkuo bendrausite, dėl ko nors ginčysitės ir kam nors įrodinėsite savo tiesas. Taigi ramybės nebus, bet jos norėsite mažiausiai. Paskubomis vykdydami mažas dienos užduotis, negalvosite apie pasekmes. Deja, vakare toks jūsų elgesys keistu būdu pakiš jums koją.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Reaguosite karštai, kai taikinyje atsidurs jūsų išlikimo tema. Klupsite ir kelsitės tam, kad vėl sukluptumėte. Bet tik taip sau ir kitiems įrodysite, ko iš tiesų esate verti. Ne tik viską darydami paviršutiniškai, bet ir į savo klaidas taip reaguodami, daug greičiau įsitvirtinsite norimoje pozicijoje.  Na ir kas, kad vakare kai kas iš draugų atvirai tuo stebėsis. 

Skaitykite daugiau