Penktadienio horoskopas – birželio 16 d.

Horoskopo ženklai
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Penktadienis bus puikus, jei užuot tenkinę savo norus, dalysitės su kitais tuo, ką žinote, ką mokate ir ką turite. Mėnulis vis dar Žuvyse, tad stenkitės nepasiduoti iliuzijoms ir nusiimkite rožinius akinius.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nesileiskite šiandien į aktyvias veiklas, kad nesulauktumėte pastabų, jog išlipote iš lovos ne ta koja. Skyrę laiko svajonėms ir kitokiems vidiniams dalykams, nesuklysite. Ryte jūsų troškimai bus išpildyti, net jei apie tai neprasitarsite, o vakare pasirūpinkite, kad vidiniame pasaulyje viskas būtų kuo šviesiau.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiukštu neleiskite dienos vienumoje, net jei kiltų noras gailėtis savęs ar paliūdėti, vis tiek susiraskite bičiulių ar įsiliekite į komandines veiklas. Tai jums padės ne tik gerai jaustis, bet ir išpildyti savo norus. Nieko nuostabaus, jei būsite linkę šio to atsisakyti dėl geros savo bendražygių nuotaikos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pirmyn ves noras išsiskirti iš minios. Tam rinksitės kūrybiškas priemones ar bandydami ką nors gera atlikti dėl kitų. Svarbu, kad jūsų gerų norų nesugriautų blaškymasis, abejonės ir neapsisprendimas. Jei vis dėlto neapsispręsite, palikite viską likimo valiai, užsiimdami tuo, kas būtina ir ko iš jūsų tikimasi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks partneris jums tinkamiausias pagal horoskopą

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nebus paprasta pasitenkinti mažais ir ne itin reikšmingai dalykais, nes jūsų žvilgsnis klaidžios toli nuo tos vietos, kur šiuo metu būsite. Tikėsite didžiulėmis savo galimybėmis ir kitus stengsitės tuo įtikinti. Nepasiekę norimo rezultato, greitai nusivilsite, tačiau netrukus ir vėl patikėsite, kad viskas yra nuostabu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos sunkumus ar šiaip iššūkius įveiksite niekur neskubėdami ir pasikliaudami ne vien savo patirtimi, bet ir atsižvelgdami į tuos, nuo kurių priklausote. Pasitikėdami kitais ir darydami tai, ko paprastai nedarytumėte, nepasigailėsite. Ruoškitės ne tik tam, bet ir būtinybei perlipti per save, įveikti kokį nors neigiamą savo įprotį.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Puiki diena parodyti parneriams savo pasitikėjimą ir atsidavimą. Savo norų atsisakę dėl tų, su kuriais dirbate ar gyvenate, nemanykite, kad galite ilsėtis rankas sudėję. Ką nors padaryti dėl brangių žmonių bus išties didelis malonumas, tačiau nepraleiskite progos ir kai ko pasimokyti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Darbas teiks nemažai džiaugsmo, jei į jį įsitrauksite, nepaisydami rutinos ar kitų mažiau malonių aplinkybių. Pasitarnauti kolegoms bus gera, o tai matydami jie taip pat jums atsidėkos. Nepamirškite dėmesio skirti ir sveikatai ar buičiai, kur dėl neatidumo gali įsivyrauti chaosas. Jauskite, kur pasukti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Birželio horoskopas

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nusprendę maloniai praleisti laiką, būsite padarę pusę dienos darbo. Net jei reikės dirbti, sieksite, kad būtų smagu. Būsite itin kūrybiški, mielai priimsite kitų žmonių pasiūlymus ir tuo mėgausitės. Šį tą paaukoti dėl mylimųjų ar vaikų jums atrodys tiesiog būtina ir, be abejo, gera.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Asmeninio gyvenimo aplinkybės jus veiks labiau nei visa kita. Taigi puiku būtų, jei dieną leistumėte namuose ir tarp pačių artimiausiųjų. Bet kur būdami sieksite privatumo ir kursite sau saugią aplinką. Noriai tiesite pagalbos ranką patiems artimiausiems, bet ir iš jų tikėsitės to paties.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vejami noro pasidalinti naujienomis, kai ką naujo sužinoti ir aptarti tai, kas sukasi galvoje, vis dėlto labai nesiskubinsite. Įsilieję į naujienų srautą, būsite įtaigūs, bet dažnai pagražinsite tiesą ir į pasaulį žvelgsite per rožinius akinius. Taigi neapsigaukite ir kitų netyčiomis neapgaudinėkite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien vis kažko norėsite ir šio troškulio patenkinti niekaip negalėsite. Tad geriau, užuot laukę ko nors iš kitų, patys dalinkitės. Tai padės jaustis gerokai laimingesniems. Diena puiki tiems, kurie nori įrodyti, ką sugeba. Kelrodžius pasirinkite pasitarę su nuojauta.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Rinksitės vietas, kur jūsų lūkuriuoja ne vėjai, o gerbėjai. Regis, kiti pastebės ne tik išorinį, bet ir vidinį jūsų grožį, jei tikėsite savimi, nesislapstysite ir nelauksite pritarimo. Net ir kiek per plačiai atverdami savo širdį, nieko neprarasite, o tapsite įkvepiančiu pavyzdžiu.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau