Penktadienį „Alfavilnius“ festivalyje lankytojus žavėjo Eva Geist

Vokiečių atlikėjos Evos Geist pasirodymas ant Tauro kalno/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-27 16:19
Balandžio 25-28 dienomis sostinės klubas „Opium“ kviečia į trečiąjį muzikos festivalį „Alfavilnius“. Klubo komanda ragina išeiti iš sau įprastos Islandijos gatvės ir atrasti paralelinį Vilnių – sostinės erdves nakties kultūros ir aktualios elektroninės muzikos kontekste. Penktadienį ant Tauro kalno lankytojai galėjo išvysti talentingos vokiečių atlikėjos Evos Geist pasirodymą.

Berlyne gyvenanti ir kurianti elektroninės muzikos kompozitorė – ne vienintelė viešnia „Alfavilnius“ programoje. Į sostinę taip pat atvyko muntiinstrumentalistė „Sapphire Slows“ iš Tokijos bei selektorė Mozhgan iš San Francisko. Joms kompaniją palaiko solidus vyrų būrys, kurį sudaro užsienio atlikėjai ir vietiniai „Opium“ artimieji.

2017-ais startavęs su pirmąja istorijoje tiesiogine „Boiler Room“ transliacija internetu, šiais metais „Alfavilnius“ siūlo net aštuonis renginius – tarp jų lokacijų atsidūrė Užupio meno inkubatorius, muzikinis baras „Amadeus“, baras-reiškinys „Marsas“, Tauro kalnas ir kitos Vilniaus vietos. 

„Alfavilnius“ prasidėjo ketvirtadienį vienoje seniausių Vilniaus turgaviečių. Po Halės skliautais „Opium“ renginių serijos „Juoduomenė“ kvietimu koncertą surengė niūriai svajingos elektronikos grupė iš Vokietijos „Die Wilde Jagd“. 

Temos:

Opium Muzika

Naujausi straipsniai