Penktą dešimtį baigiantis britų grupės „Jamiroquai“ lyderis Jay Kay pirmą kartą žengė svarbų gyvenimo žingsnį

Jay Kay ir jo išrinktoji Maria / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-12 08:48
„Dabar man gerokai virš 40-ies, maniau, kad tokiame amžiuje visi šansai praleisti, bet, pasirodo, tai labai puikus laikas“, – leidiniui „The Times“ sakė britų grupės „Jamiroquai“ lyderis Jay Kay.

Jis pirmą kartą per savo 47 metus vedė.

Jay Kay išrinktoji – dešimt metų mylima moteris Maria. Pora augina dvi dukras – penkerių metų Tallulah bei dvejų Carlą.

Jay Kay apie savo sprendimą pranešė viešai spalio 9 d. „BMI President's Award“ apdovanojimų ceremonijos metu. Laikydamas scenoje apdovanojimą jis padėkojo žmonai ir dukroms už palaikymą

„MailOnline“ portalui neįvardintas šaltinis sakė, kad visiems buvo keista išgirsti iš Jay Kay žodį „žmona“, nes jis nemūvi vestuvinio žiedo.

„Naujiena buvo tai, kad Jay Kay seniai atsisveikino su savo viengungišku statusu“, - teigė šaltinis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Balandžio mėnesį Jay Kay laikraščiui „The Times“ šiek tiek pasakojo apie savo asmeninį gyvenimą: „Aš labai rimtai nusiteikęs dėl mūsų santykių su mylimąja, juk turime vaikų. Mano tėvas ir mama buvo įvaikinti, mano brolis dvynys mirė, galiausiai ir tėvai išsiskyrė. Tokia mano gyvenimo istorija, aš visuomet jaučiausi nesaugiai. Dabar esu dviejų dukrų tėvas. Amžiams. Nenoriu, kad jos kada nors „tėčiu" vadintų kitą vyrą. Jos gavo mane visam gyvenimui“.

Jay Kay ir Marios romanas prasidėjo 2007 metais. Muzikantas ją atsitiktinai pamatė einančią gatve, iššoko iš taksi, kad su ja galėtų šnektelėti. Iki tol jie buvo matęsi prieš kelerius metus labai trumpai.

„Keleri metai iki to susitikimo mudu pakvailiojom ir daugiau nesimatėm. Paskui aš ją pamačiau vėl, tai man priminė epizodą iš filmo „Atsargiai, durys užsidaro!". Aš visada svajojau apie šeimą. Dabar man gerokai virš 40-ies, maniau, kad tokiame amžiuje visi šansai praleisti, bet, pasirodo, tai labai puikus laikas“, - sakė Jay Kay.

Anksčiau muzikantas turėjo romantiškų ryšių su modeliu Heidi Klum, dainininke Kylie Minogue, TV laidų vedėja Denise van Outen. Trumpas, bet itin aistringas ryšys jį siejo ir su aktore Winona Ryder.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai