Penkios jausmingiausios karališkųjų vestuvių akimirkos, kurias galbūt praleidote

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-20 18:49
Šeštadienį aukso žiedus sumainė Jungtinės Karalystės princas Harry (33) ir buvusi amerikiečių aktorė Meghan Markle (36), dabar visiems žinoma kaip Sasekso hercogienė Meghan. Tai buvo iškilminga šventė, kurią užgniaužę kvapą stebėjo milijonai. Savaime suprantama, tai kelia dar didesnį stresą nei įprastos vestuvės, tačiau šių dviejų širdžių sąjunga buvo palydėta daugybe jaudinančių momentų.

1. Jaunikio jaudulys

Vos gimęs princas Harry buvo parodytas prie ligoninės džiūgaujančiai publikai. Taip jis ir augo – susidomėjusios visuomenės akyse. Ji paliudijo visus princo džiaugsmus ir skausmus, tad bėgant laikui aristokratas puikiai išmoko slėpti savo tikruosius jausmus.

Bet savo paties vestuvėse princas jau nebegalėjo nuslėpti jausmų. Laukdamas nuotakos jis akivaizdžiai nerimavo.

Stop kadras
Stop kadras

Tačiau vos išvydęs mylimąją jis iškart nurimo. Jo veidą nušvietė pati nuoširdžiausia šypsena. Tokia pat jaudinanti buvo ir nuotakos reakcija.

null

null

null

null

2. Susitikimas prie altoriaus

Prie altoriaus nuotaką palydėjo jaunikio tėvas princas Charlesas. Meghan tėvas negalėjo atlikti šios garbingos pareigos, nes sveiksta po širdies operacijos. Tačiau šį darbą puikiai atliko ir princas Charlesas. Kai jis su nuotaka priartėjo prie jaunikio, princas Harry nusišypsojo ir tarė: „Ačiū, tėti“ (orig. „Thank you, Pa“).

Ceremonijos pradžios jaunieji laukė susikibę už rankų. Šią įtampos kupiną dieną negalėjo būti nieko geriau už tvirtą vienas kito palaikymą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Atrodai nuostabiai, – pridūrė jaunikis. – Man taip pasisekė.“

Netrukus po šios frazės princas Harry patraukė nuometą nuo Meghan veido. Tą akimirką tiesioginės transliacijos žiūrovai galėjo išvysti mylimuosius pasisveikinant.

null

null

3. Nuotakos džiaugsmas

Savaitė iki vestuvių buvo kupina įtampos ir nusivylimų. Ne vienas Markle šeimos narys bandė įkišti pagalį jaunajai į ratus, bet išaušus lemtingajai dienai paaiškėjo, kad pasaulis nuo to nesugriuvo. Vestuvių dieną nuo Meghan veido nedingo šypsena, o jei tik ši pradėdavo blėsti, jaunikiui užtekdavo vos žvilgtelėti, kad Meghan ir vėl plačiai nusišypsotų.

Netikėta, tačiau šiose vestuvėse, sakant priesaikas, skambėjo ir juokas. Jaunavedžiai nesusitvardė ir pradėjo kikenti, juoku užkrėsdami visus 600 vestuvių svečių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

4. Mamos ašaros

Tragiškai žuvusi princo Harry mama šias vestuves stebėjo iš aukštybių, o Meghan mama Doria Ragland ašarojo sėdėdama pirmojoje eilėje. Kadangi ji nėra karališkosios šeimos narė, kartu su aristokratais sėdėti negalėjo. Tačiau daugiau niekas iš Meghan šeimos vestuvėse nedalyvavo, todėl emocijų kupina nuotakos mama viena ašarojo.

Stop kadras
Stop kadras

Tačiau ji ašarojo neilgai. Nepaisant to, kad ji į šventovę atvyko kartu su Meghan, Doriai buvo būtina dar kartą išvysti savo dukterį. Vos tik Meghan pradėjo eiti link altoriaus, ašarų D.Ragland akyse neliko nė ženklo. Jas pakeitė tyra motiniška meilė ir begalinis džiaugsmas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Beje, būtų labai neteisinga teigti, kad Doria per šias vestuves buvo palikta likimo valiai. Nuo pat jos atvykimo į Londoną karališkoji šeima pasirūpino, kad princo Harry uošvienė jaustųsi patogiai, gautų pakankamai dėmesio. Juk ji – naujoji jų šeimos narė. Štai ir po tuoktuvių ceremonijos iš bažnyčios ji išėjo kartu su jaunikio tėvu princu Charlesu. Doria žengė laiptais įsikibusi į princo parankę, kai jo žmona Camilla ėjo greta.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

5. Bučinys

Po ceremonijos jaunavedžiai išėjo ant Šv. Jurgio koplyčios laiptų, kur džiaugsmingais šūksniais juos pasveikino susirinkusi minia. Pora stabtelėjo ant akmeninių laiptų ir pasibučiavo.

Pasak skaitymo iš lūpų ekspertės Tinos Lannin, pora nebuvo užtikrinta dėl bučinio. Jie nežinojo, kur tai turi padaryti, nes įprastai jaunavedžiai pasibučiuoja Bekingemo rūmų balkone. Tačiau jų vestuvės vyko Vindzore.

Kaip teigia T.Lannin, Meghan paklausė mylimojo, ar dabar jie turėtų pasibučiuoti. Princas atsakė teigiamai ir švelniai pabučiavo nuotaką.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

null

null

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama