Penkios dizainerių rekomendacijos: į ką atkreipti dėmesį formuojant vasaros garderobą?

Ivo Nikkolo kolekcija / Projekto partnerio nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-06-14 09:42
Jaunatviškesnis ir modernesnis – toks yra atsinaujinantis mados prekių ženklas „Ivo Nikkolo“. Tai – vienas pirmųjų mados prekių ženklų Estijoje – šiuo metu išgyvena tikrą renesansą. Jį valdanti „Baltika Group“ atsisakė visų savo prekių ženklų, kad visą dėmesį galėtų skirti būtent šiam moteriškų drabužių ženklui.

Išraiškinga, lengvai derinama ir moderni šio pavasario-vasaros kolekcija yra pereinamoji. Jau rudenį į parduotuves bus pristatyta visiškai atnaujinto ženklo kolekcija.

Kol kas „Ivo Nikkolo“ kolekcija pristatoma MONTON ir MOSAIC parduotuvėse, tačiau netrukus parduotuvės pakeis savo iškabas. Šis sezonas yra paskutinis, kai „Monton“ parduotuvėse dar galima rasti ribotą „Monton“ drabužių pasirinkimą.

„Ivo Nikkolo“ dizaineriai kuria modernius ir kokybiškus drabužius, kuriuos lengva derinti, o derinius lengva transformuoti iš dieninių į tinkančius vakarui.

Kolekcijoje pristatomi ir kokybiški, Italijoje pagaminti natūralios odos aksesuarai – rankinės, batai, diržai.

Penkios „Ivo Nikkolo“ dizainerių rekomendacijos, į ką atkreipti dėmesį formuojant vasaros garderobą.

Romantiškos suknelės. Suknelės buvo ir yra vienas svarbiausių moters drabužių. Šį sezoną jos vienareikšmiškai yra bestseleris. Galbūt dėl to, kad spėjome jų pasiilgti leidžiant karantino dienas namuose. Nors dizaineriai siūlo įvairus modelius, tačiau bene visas jas sieja vienas bruožas – šiuolaikinė suknelė turi būti universali – tinkama ir dienai, ir vakarui. Tarp populiariausių šio sezono modelių išlieka marškinių tipo suknelės. Jos kaip niekas kitas lengvai transformuojasi iš dalykinio stiliaus į laisvalaikio ar ryškesnį, tinkantį vakarui mieste.    

Ivo Nikkolo kolekcija / Projekto partnerio nuotr.
Ivo Nikkolo kolekcija / Projekto partnerio nuotr.

Kombinezonų renesansas. Tai viena ryškiausių šio sezono tendencijų. Kai kalbama apie kombinezonų modelius – šią vasarą leidžiama viskas. Juos ant pavasario vasaros podiumų pristatė „Chanel“, „Tom Ford“, „Balmain“ ir daugybė kitų prekių ženklų. Vieni jų įkvėpti 70-ųjų stiliaus – su atvirais pečiais, iškirptėmis ir platėjančiomis kelnėmis, kiti primena lakūnų uniformas. Siuvami ne tik iš audinių, džinso, bet ir odos. „Ivo Nikkolo“ dizaineriai siūlo klasikinio gyvūnų kailio rašto modelį, kuris leis jaustis ypatingai visomis situacijomis. Ir vėl gi – šis drabužis leis gerokai sutaupyti laiko, nes nereikės sukti galvos, ką suderinti, kuo apsirengti. Pagalvoti užteks tik apie aksesuarus.

Ivo Nikkolo kolekcija / Projekto partnerio nuotr.
Ivo Nikkolo kolekcija / Projekto partnerio nuotr.

Uniformas primenantys deriniai. Į juos tikrai verta atkreipti dėmesį ir iš anksto nugludinti keletą tobulų derinukų. Nes kas jau kas, o vasara paprastai visada per trumpa, tad kam švaistyti laiką ilgiems apmąstymams, kuo apsirengti? Supaprastinkime pasirinkimą pasiruošdamos keletą universalių derinių iš švelnių spalvų, kūno laisvės nevaržančių siluetų ir nereikės kiekvieną kartą dėti tiek pastangų lyg bandytume ratą išrasti iš naujo.

Treningo kelnės. Patogumas – tai, ką išsinešame iš karantino ir ko iš mūsų niekas taip greitai neatims! Puošnūs treningai? Kodėl gi ne! Šis minimalistinis drabužis peržengė visus anksčiau turėtus apibrėžimus – tai nėra sportinis drabužis ir tikrai nėra darbui ar vakarėliui netinkantis rūbas. Į treningus panašūs kostiumai tinka visur. Derinkite su aukštakulniais, bet kuriais kitais jums patinkančiais batais, švarkais, puošniais aksesuarais – prie jų tinka kone viskas.    

Ivo Nikkolo kolekcija / Projekto partnerio nuotr.
Ivo Nikkolo kolekcija / Projekto partnerio nuotr.

Pastelinis šerbetas. Taip, pastelė niekur nedingo. Šerbeto įkvėptos spalvos visuomet nuteikia maloniai ir vasariškai gaiviai. Jei dar neišbandėte, būtinai tai padarykite, nes pastelinės spalvos tinka ne tik vasarai, bet ir jums – dera įvairiausiems odos atspalviams. Pasteliniai deriniai atrodo labai estetiškai ir prašmatniai. Beje, „Ivo Nikkolo“ dizaineriai siūlo išbandyti ir pastelinius chaki ar smėlio tonus. Tikra atgaiva širdžiai ir nusiraminimas akims.

Ivo Nikkolo kolekcija / Projekto partnerio nuotr.
Ivo Nikkolo kolekcija / Projekto partnerio nuotr.

„Ivo Nikkolo“ kolekcija pristatoma:

Vilniuje: MONTON parduotuvėse PC „Akropolis“ ir PLC „Panorama“, PC „Ozas“ ir MOSAIC parduotuvėje PC CUP;

Kaune: PC „Akropolis“ parduotuvėse IVO NIKKOLO ir MOSAIC;

Klaipėdoje: MONTON parduotuvėse PC „Akropolis“ ir PC „Herkaus galerija“;

Šiauliuose: MONTON parduotuvėse PC „Akropolis“ ir PC „Saulės miestas“;

Panevėžyje: MONTON parduotuvėje PC „Ryo“.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai