Penki mažai žinomi faktai apie Lietuvoje greitai koncertuosiantį F. Kirkorovą

F. Kirkorovas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-10 09:50
Filipas Kirkorovas kovo 16 dieną pradeda savo koncertinį turą po Lietuvą. Atlikėjas surengs penkis šou didžiausiuose mūsų šalies miestuose ir pristatys svarbiausią savo gyvenimo programą „Ja“. Atrodytų, kad apie F. Kirkorovą jo gerbėjai žino viską, tačiau jo biografijoje yra ir mažai žinomų faktų, kurie gali nustebinti ir akylai jo kūrybą sekančius žmones.

1. „Vaikystėje aš stipriai sirgau ir tėvai mane nuvežė pas bulgarų aiškiaregę Vangą. Susitikimo metu ji pasakė mano tėvams, kad po trijų dienų aš pamatysiu savo būsimą žmoną. Aiškiaregės nurodytą dieną aš labai ilgai miegojau ir atsibudau tik vakare. Tuo metu mano tėvas žiūrėjo televizorių, per kurį rodė Alos Pugačiovos pasirodymą“, – prisimena F. Kirkorovas.

Asmeniškai A. Pugačiova ir F. Kirkorovas susipažino, kai pastarajam buvo vienuolika metų. Tuomet F. Kirkorovo tėvas dirbo kartu su būsima dainininko žmona. Vėliau, kai A. Pugačiovos mama ir F. Kirkorovo senelė atsidūrė vienoje ligoninėje, pastarasis gavo pirmąjį būsimos žmonos autografą.

2. F. Kirkorovas yra linkęs į nutukimą, todėl visas jo gyvenimas – tai kova su antsvoriu. Kaip prisipažįsta pats atlikėjas, geriausia dieta yra gana paprasta – nevalgyti, o jeigu valgyti, tai tik sveikai ir subalansuotai. Specialiai šou „Ja“ premjerai jis išsikėlė tikslą atsikratyti 25 kg, ir jam tai pavyko. „Kai staiga nustoju valgyti, tai aišku, kaip ir daugelis žmonių, tampu irzlus ir piktas, todėl stengiuosi niekur neiti iš namų. Tačiau priprantu prie tokios būsenos ir gyvenu toliau“, – interviu žurnalistams pasakoja F. Kirkorovas.

3. Abu F. Kirkorovo vaikai yra labai skirtingi, tačiau kiekvienas perėmė tam tikrus savo tėčio charakterio bruožus. Ala-Viktorija – tai princesė, kuri mėgsta būti scenoje ir kuriai patinka dėmesys. Martynas, atvirkščiai – yra labai uždaras ir sunkiai pažindinasi su kitais žmonėmis. „Martynas yra labai nekonfliktiškas, visada užleis kitiems vaikams žaislą. Manau, kad jeigu jis netaps atlikėju, tai šita charakterio savybė jam pasitarnaus gerąja prasme“, – sako F. Kirkorovas. Martynas tikras sportininkas, o Ala Viktorija puikiai piešia. Neseniai F. Kirkorovo dukra aplankė ledo šou, po kurio nusprendė pradėti lankyti dailųjį čiuožimą ir tapti būsima olimpine čempione.

4. F. Kirkorovas prisipažįsta, kad iki šiol nemoka muštis. „Mokykloje mane mylėjo, todėl nebuvo progų išbandyti savo fizinių jėgų praktikoje. Ši patirtis mane apėjo kažkaip savaime“, – teigia atlikėjas. Tačiau, kaip pripažįsta dainininkas, vaikystėje jis labai bijojo tamsos.

5. Prieš miegą F. Kirkorovas savo vaikams pasakoja istoriją apie princą Filipą, kuris keliauja po visą pasaulį ir ieško kadaise prarastos meilės. „Be šitos istorijos mano vaikai negali užmigti. Man atrodo, kad mano fantazijos galimybės yra visiškai išsemtos. Kur tik mes nebuvome, kur tik nekeliavome, kokių tik nuotykių nepatyrėme“, – sako F. Kirkorovas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Atnaujintas šou „Ja“ kovo 16–17d. įvyks Kauno sporto halėje, kovo 18 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kovo 22 d. – Vilniaus „Siemens“ arenoje. Atlikėjas savo gastroles užbaigs koncertu „Šiaulių arenoje“ kovo 23 d.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai