Penkerius naktinėjimo metus klubas „Opium“ pažymės šlovės galerija ir šventiniais miksais

Bodycode / Klubo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-04 10:21
Supratusi, kad beviltiška skaičiuoti sudužusias stiklines, atvykusias žvaigždes ir pavykusius vakarėlius, naktinio klubo „Opium“ komanda penkerių metų jubiliejų pasitinka pasiruošusi ne tik statistiškai. Tiesa, dar iki gimtadienio iškilmių gruodžio renginių programoje yra kuo pasigėrėti.

Visuomet itin sėkmingų renginių serija „Jäger Blow-Out“, į Vilnių jau priviliojusi tokius veikėjus, kaip The Hacker, DJ Hell ar Troy Pierce, savo 2014-uosius gruodžio 5-ąją išlydės su ne vieno renginių organizatoriaus svajone – bulgaru KiNK. Gyvai grojantis prodiuseris yra išskirtinis ne tik savo kūryba, bet ir techniniu pasirengimu. 

Gruodžio 6-ąją, šeštadienį taip pat paskutinįkart šiemet įvyks serijos „Briusly gyvas!“ šokiai. Jiems savo instrumentais ir aparatais akompanuos vokiečių prodiuseris Good Guy Mikesh, prieš keletą metų į savo diskografiją įsirašęs ir remiksą lietuvaičiui Few Nolder.

Penktasis „Opium“ gimtadienis bus švenčiamas ištisą savaitgalį. Pirmąją iškilmių naktį – gruodžio 12-ąją – trimis aukštais sluoksniuosis techno, house, tropiniai garsai ir geriausi „Opium“ hitai, kuriuos transliuos ištikimiausi klubo rezidentai bei ypatingas gyvai grosiantis svečias iš Pietų Afrikos Portable, dar žinomas Bodycode vardu. Antrosios gimtadienio nakties šeimininkai – naują diskotekų formulę išradusi kompanija „Neonkės“.

Klubo nuotr.
Klubo nuotr.

Sukakties proga klubui artimos asmenybės buvo pakviestos įamžinti savo delnų antspaudus „Opium“ šlovės galerijoje, kuri restorane „Briusly“ bus eksponuojama visą antrąją gruodžio savaitę. Taip pat penkmečio nutikimams apžvelgti išleistas solidus beveik 100 puslapių apimties leidinys. Be abejo, tokiai progai yra ir muzikinis sveikinimas – penki šventiniai DJ miksai, kuriuie iki gimtadienio bus publikuoti klubo profilyje „Soundcloud“.

Šiemet „Opium“ gyventojai dar spės kyštelti kojas ir į paskutinę 2014-ųjų „Smalą“. Gruodžio 19-ąją Manfredą ir „12 inčų po žeme“ lankys ispanas Marc Piñol, o jau sausio pabaigoje bus švenčiamas ir serijos gimtadienis. 

Tradicinės klubinės Kalėdos šiemet vyks net dvi naktis. Pirmąją, gruodžio 25-ąją, nebus apsieita be Manfredo inicijuojamų „Bernelių mišių“. Joms šiemet diriguos itin Vilniuje laukiama techno lygos atstovė Jennifer Cardini. Gruodžio 26-ąją gi netikėtas kalėdines DJ poras klube rikiuos „LRT Opus“ laida „Despotin Beat Club“.

Naujuosius 2015-uosius „Opium“ pasitiks reaguodamas į aktualiausią metų įvykį – naujos valiutos įvedimą. Renginyje kodiniu pavadinimu „3.4528“ veiks akcijų birža, bus galima pasitikrinti savo kursą ar patekti į laisvąją ekonominę zoną, o tikslias instrukcijas, kaip elgtis pasikeitus valiutai, diktuos vokiečių duetas „Snacks“.

Klubo nuotr.
Klubo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai