Penkerius metus nebendravusius Katie Holmes ir Tomą Cruise'ą ir vėl suartino nelaimė

Tomas Cruise'as ir Katie Holmes / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-14 20:19
Netikėtos aktoriaus Tomo Cruise‘o skyrybos su žmona Katie Holmes 2012 m. itin stebino tuo, kad buvę sutuoktiniai visiškai nustojo bendrauti. Garsaus filmo „Neįmanoma misija“ žvaigždė nebendravo ne tik su žmona, bet ir su dukra Suri, kuriai dabar jau 10 metų.

Penkerius metus Tomo vardo neminėjo ir K.Holmes. Tačiau atsirado priežastis, suartinusi sutuoktinius, ir tragiška.

T.Cruise‘as neteko mamos - Mary Lee South mirė sulauksui 80-ties. Pastaraisiais metais ji buvo prikaustyta prie neįgaliojo vežimėlio.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Katie paskambino Tomui – norėjo išreikšti užuojautą, - sakė artimas T.Cruise‘ui šaltinis. – Tomas palaužtas, su motina jie buvo itin artimi. Jam dabar labai skausmingas metas, tad vertina draugų ir šeimos narių – net buvusių – palaikymą“.

Žmonės.lt primena, kad aktorių draugystė prasidėjo 2005 m. Po pusantrų metų jiedu surengė vestuves, susilaukė dukters. Dėl vyro aktoriaus Katie apleido savo karjerą. Nusprendusi skirtis ji išsinuomojo Niujorke butą ir pasamdė advokatus, kad dukros globa būtų patikėta tik jai. Taip ji norėjo apsaugoti vaiką nuo scientologų bažnyčios įtakos, kurion paniręs pats aktorius T.Cruise‘as.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai