Penkerių sulaukusi North West drąsiai jaučiasi scenoje: seka tėčio pėdomis?

Kim Kardashian su dukra North
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-08 18:59
Birželio 15-ąją reperio Kanye Westo ir realybės šou žvaigždės Kim Kardashian pirmagimei North West sukako penkeri. Mažylė puikiai jaučiasi kamerų apsuptyje ir panašu, kad nejaučia scenos baimės.

Kim pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame North drąsiai stovi ant scenos ir iš visos širdies kartu traukia dainas su savo tėčiu ir gospelo choru. Mergaitė be jokios baimės pritaria dainininkams – priešingai. Ji stengiasi būti scenos viduryje ir būti pastebėta visų.

Penkiametė puikiai jaučiasi žmonių apsuptyje, o improvizuotame savo koncerte ne tik pritarė tėčiui ir  gospelo chorui, bet ir demonstravo šokių judesius.

View this post on Instagram

Kanye and North ?????

A post shared by Kardashian Jenner Kids FanPage (@dashkids) on

Tai ne pirmasis kartas, kai mergaitė nevengia scenos. Jei tik yra galimybė, o ir garsusis tėtis scenoje, North visuomet pasiruošusi padėti.

Garsioji pora nuolat kritikuojama dėl pirmagimės kuriamo įvaizdžio. Pasak internautų, Kim ir Kanye neleidžia mergaitei džiaugtis vaikyste ir skubina ją suaugti.

Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Kim prisipažino, kad jos vyriausia dukra North nebuvo labai laiminga kai gimė jos brolis Saint. „Ji nemėgsta savo brolio. Man tai labai sunku“, – prisipažino Kim.

Dabar North turi dar ir mažylę sesutę Chicago tačiau K. Kardashian lankydamsi manekenės Ashley Graham laidoje „Pretty Big Deal“ prisipažino, kad North gyvena taip, tarsi būtų vienturtė. „North elgiasi taip, lyg ji būtų vienintelis vaikas šeimoje. Aš manau ji truputėlį sutrikusi. Jai praėjo pavydo periodas. Ji tiesiog gyvena savo pasaulyje“, – pasakojo Kim.

Realybės šou žvaigždė, verslininkė prisipažino, dukra neseniai jai prasitarė norinti turėti dar vieną broliuką, tiesa, ne iš pačių gražiausių paskatų.

View this post on Instagram

My girls ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Mama, mums reikėtų dar vieno broliuko. Tada Saintas galėtų palikti mane ramybėje. Mergaitės galėtų gyventi vienoje namo pusėje, berniukai – kitoje“, – sakė K. Kardashian dukra.

Pasirodo North ant savo kabario durų turi pasikabinusi ženklą „Berniukams įeiti draudžiama“.

„Į savo kambarį broliui ji neleidžia nė kojos įžengti. Tuo tarpu jis – pats mieliausias berniukas planetoje“, – prisipažino Kim. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai