„Pelenės“ parodoje Oksana Pikul kūrė netradicinį jaunosios makiažą

Oksanos Pikul kurtas nuotakos makiažas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-06 16:36
Šį savaitgalį parodų rūmuose „Litexpo“ vyksta grožio industrijos paroda „Pelenė“.

Nemenkas dėmesys parodoje skirtas būsimoms nuotakoms. Penktadienį dainininkė bei vizažistė Oksana Pikul pristatė nuotakos makiažą. Pažiūrėti jos kuriamo makiažo susirinko nemažai būsimų nuotakų, makiažo meistrių ir šiaip smalsuolių.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Modelis buvo aprengtas balta siaura suknele ir papuoštas tviskančiais ilgais auskarais - nuotakos įvaizdis buvo išbaigtas.

Nuotakos makiažo eiga – tokia pati, kaip ir visų makiažų: svarbu gerai nuvalyti, tonizuoti ir sudrėkinti veido odą, tik tuomet dedama makiažo bazė, makiažo pagrindas ir maskuojami patamsėję paakiai ir spuogeliai. Taip pat spindesio suteikiančia priemone pabrėžiami iškiliausi veido bruožai. Galiausiai veidas dengiamas sausa pudra.

„Nemodeliavau veido jokiais drėgnais produktais, nes ateina į madą lengvas makiažas“, – paaiškino Oksana Pikul. Vietoj to ji paryškino skruostus rusvais skaistalais.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kadangi modelis – šviesiaplaukė, šalto atspalvio veido ir plaukų, garsi makiažo meistrė jai parinko šaltesnių alyvinių, melsvų, plytų ir oranžinių atspalvių šešėlius. Ji siūlė padažyti ir apatinę voko zoną – šiemet tai labai madinga, ypač pasirinkus spalvotą apvadą. Akims vizažistė skyrė daugiau nei pusvalandį – kad makiažas tikrai atlaikytų nuo ankstaus ryto iki nakties. Taip pat modeliui klijavo blakstienas, siekdama dramatiškesnio įvaizdžio.

Lūpoms Oksana siūlė rinktis matinius, ilgalaikius dažus – kad pasibučiavus nenusivalytų.

„Prie ryškių lūpų galite praleisti nemažai laiko – jos turi būti skrupulingai padažytos, tvarkingai, lygiai“, – pabrėžė besiklausančioms vizažistėms.

Rezultatas – ryškus, sodrus, lengvai spindintis makiažas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Oksana Pikul lankytojoms atskleidė, kad nuotakos makiažą diktuoja pati nuotaka – ji sprendžia, ar nori natūralaus, lengvo, ar dramatiškesnio įvaizdžio. Taip pat vizažistė šypsodamasi papasakojo, kad retai pasitaiko tokių ramių nuotakų, kaip jos modelis. Kai kuriamas makiažas, nuotakos erimauja ir telefonu kalbasi – ramiai nenusėdi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai