Peiliu subadyto sūnėno nuotrauką paviešinusi Elizabeth Hurley prašo pagalbos

Elizabeth Hurley su sūnėnu Milesu / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-21 07:51
Praėjusią savaitę gatvėje buvo užpultas ir peiliu subadytas britų aktorės ir manekenės Elizabeth Hurley sūnėnas Milesas Hurley. Garsenybė antradienio vakarą kreipėsi į gerbėjus prašydama jų pagalbos.

„Štai ką užpuolikai padarė mano sūnėno nugarai. Jei manote, kad galite žinoti, kas tai padarė, paskambinkite nurodytu numeriu“, – dalydamasi sūnėno žaizdų nuotrauka tviteryje rašė E.Hurley.

Per kovo 8 d. įvykusį incidentą nežinomi užpuolikai dūrė peiliu į Milesą daugybę kartų. Vaikinas ir per išpuolį taip pat nukentėjęs jo bičiulis šiuo metu gydomi ligoninėje.

„Policija ir gydytojai yra fantastiški. Dėkoju visiems už žinutes. Tai siaubingas metas Milesui ir visai mūsų šeimai. Policija apklausia liudininkus“, – gerbėjus informavo Elizabeth. Ji pridūrė, kad Milesas sveiksta, nors vis dar kenčia didžiulį skausmą ir vos pajėgia judėti.

Kol kas įtarimai dėl užpuolimo niekam nebuvo pareikšti, tačiau policija paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti užpuolikų automobilis. Kaip rašo BBC, konfliktas įvyko, kai Mileso ir užpuolikų automobiliai susidūrė. Avarija buvo mažytė, tačiau žodinis konfliktas greitai peraugo į smurtinį išpuolį.

„Įtariamieji sustojo, išlipo iš automobilio ir nesėkmingai bandė pagrobti mano sūnėną, kišdami jį į savo automobilio bagažinę. Nepavykus dūrė Milesui bei jo draugui ir pasišalino iš įvykio vietos“, – įvykių eigą nupasakojo Elizabeth.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai