Pažiūrėkite, kaip gyvena dainininkė Christina Aguilera

Christinos Aguileros namai / „Scanpix“ ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Išskirtinio balso savininkė Christina Aguilera (34 m.) savo šeimos lizdelį suka įspūdingame 10 mln. JAV dolerių vertės dvare, esančiame prašmatniame Malholando rajone Los Andžele.

Šiuos namus dainininkė įsigijo prieš beveik dvejus metus, netoliese gyvena tokios žvaigždės kaip Robbie Williamsas, Charlie Sheenas ar Paris Hilton. Čia Christina Aguilera gyvena su savo sužadėtiniu Matthew Rutleriu bei vaikais – septynerių metų sūnumi Maxu iš pirmosios santuokos ir pusės metų dukra Summer Rain, kurios susilaukė su Matthew.

Christinos Aguileros namai / Vida Press nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Christina Aguilera žurnalo viršelyje parodė savo pusės metų dukrą Summer Rain

1 032 kvadratinių metrų dvare yra šeši miegamieji, devyni vonios kambariai, erdvi svetainė ir valgomasis, biblioteka, namų kino teatras, du barai bei vyno rūsys.

Christinos Aguileros namai / Vida Press nuotr.

Pagrindiniame šeimininkų miegamajame romantikos suteikia židinys, savo drabužius dainininkė gali sutalpinti į net du spintos kambarius. Čia ji turi ir privatų darbo kambarį bei prabangų ir erdvų vonios kamabrį. Šeimininkų miegamajame taip pat yra privati terasa su lauko židiniu. Jaukius vakarus su šeima Christina Aguilera gali leisti erdviame kieme, kuriame yra baseinas, pirtis, vasarnamis ir barbekiu zona.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pasižvalgykite po charizmatiškojo dainininko Bruno Marso namus

Dainininkės Christinos Aguileros namai už 10 mln. JAV dolerių (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau