Pažintis: Enrique Iglesias. Jo dainose – tikri išgyvenimai

Enrique Iglesias / „Ticketpro“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-30 13:00
Šiemet Kalėdos ateis anksčiau! Gruodžio 2 d. į Lietuvą atvyksta moterų numylėtinis Enrique Iglesias. Saldžiabalsis ispanas širdis virpina kone du dešimtmečius, o juo besižavinčių gerbėjų būrys tik gausėja.

Muzikos padangėje E. Iglesio žvaigždė suspindo prieš beveik dvidešimt metų. Per šį laiką jo įrašai parduoti daugiau nei 100 mln. egzempliorių tiražu. JAV šokių muzikos reitingų lentelėse žavus ispanas lenkia ne tik legendinį atlikėją Prince’ą, bet ir visų laikų popkaraliumi tituluojamą a. a. Michaelą Jacksoną. Ir nors Enrique dar tik 39-eri, jis yra neabejotinas popmuzikos sekso simbolis.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dėl jo dūsauja milijonai moterų visame pasaulyje, o dainas „Bailamos“, „Rhythm Divine“, „Be With You“, „Hero“, „Escape“ puikiai žino ir stiprioji lytis (nors to garsiai ir neprisipažįsta).

Ištikimiausios E. Iglesio gerbėjos mintinai moka kiekvieną jo biografijos faktą, todėl į praeitį pernelyg nesidairysime. Verčiau pasmalsaukime, kaip šiuo metu gyvena vienas sėkmingiausių atlikėjų.

Žvaigždės kasdienybė – nuodėminga

Kaip minėjome, E. Iglesias nemėgsta būti laikomas sekso simboliu. Jis atvirauja, kad nė trupučio nesistengia kažkam patikti ir įtikti. Dainininkas nepluša treniruoklių salėje ir neryškina raumenų, nesidegina ir nepaiso madų. Dažniausiai jį galima pamatyti apsivilkusį džinsus, sportinius marškinėlius, sporto batelius ir kepuraitę su snapeliu.

„Neteikiu savo išvaizdai didelės reikšmės. Žinoma, kaip ir kiti atlikėjai, per fotosesiją pozuoju nusimetęs marškinėlius, bet, atvirai kalbant, tai pats nuobodžiausias dalykas mano gyvenime“, – sako žinomas vyras. Enrique nemėgsta sėdėti vienoje vietoje ir spoksoti į fotoobjektyvą, jam reikia aktyvios veiklos.

Taip pat skaitykite: Meilės ir sėkmės istorija. Futbolininko Lionelio Messi mylimoji Antonella – vaikystės laikų draugė

Kone visą laisvalaikį garsusis atlikėjas leidžia gryname ore: gainioja jėgos aitvarus, čiuožinėja vandens slidėmis, plaukioja, žvejoja, skrieja vandens motociklu su savo mylimąja ar šunimis Lucasu ir Jacku. Jei dėl oro sąlygų lauke būti neįmanoma, jo nerasite tinginiaujančio ant sofos su nuotolinio valdymo pulteliu rankose. Popmuzikos žvaigždė su bičiuliais žais boulingą arba spardys futbolo kamuolį. Štai iš kur tobulos kūno linijos!

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, jei Enrique nebūtų toks aktyvus, vargu ar galėtų be pasekmių mėgautis savo mėgstamu maistu. Ispanas dievina mėsainius, picas, makaronus, visą skrudintą ir traškų maistą, nevengia praverti ir greitojo maisto restoranų durų. „Gyvenu tik kartą ir nenoriu susiraukęs valgyti prėską ir nekaloringą maistą. Skanus maistas yra didelis malonumas, ir tikrai nežadu jo atsisakyti, – sako dainininkas. – Vadovaujuosi posakiu „carpe diem“ (liet. skink dieną). Tai nereiškia, kad negalvoju apie rytojų. Tiesiog stengiuosi, kad kiekviena diena būtų nugyventa džiaugsmingai.“

Daugelis dainų – biografinės

E. Iglesias visuomet pabrėžia, kad pirmiausia jis yra dainų autorius, tik paskui atlikėjas. Anot jo, gerai dainai sukurti reikia kur kas daugiau pastangų, nei tik ją tvarkingai padainuoti. Kai kurios Enrique’s dainos – autobiografinės dainininko meilės, išsiskyrimo, ilgesio istorijos.

Kitos buvo sukurtos remiantis jo artimų bičiulių ir tik kartą sutiktų žmonių išgyvenimais. „Niekuomet neatskleisiu, kokie žmonės mane įkvėpė – tai paslaptis. Tačiau kurdamas dainas tiek metų žinau, kad žodžiai yra daug svarbiau nei muzika. Kad ir kokia madinga ir populiari ji būtų, tik prasmingi žodžiai lemia klausytojų meilę net ir po daugelio metų“, – įsitikinęs muzikantas.

Žodžiai, kuriuos E. Iglesias sudeda į dainas, pelno jam pasaulinę šlovę, o štai viešai išsprūstantys pažadai įstumia į keblias situacijas. Prieš ketverius metus, vykstant pasaulio futbolo čempionatui, dainininkas neatsargiai leptelėjo, kad ispanams iškovojus auksą jis nuogas skries vandens slidėmis... Pažadėta buvo viešai, ispanai lyg tyčia laimėjo, ir Enrique turėjo tesėti duotą žodį. Vieną vėlyvą vakarą, Majamyje gęstant saulėlydžiui, jis stojo ant vandens slidžių ir praskriejo netoli pakrantės nuogut nuogutėlis.

Šiemet ispanas vos neprisišnekėjo dar kartą. Nuo nuogybių demonstravimo Trafalgaro aikštėje jį išgelbėjo britų futbolo komandos pralaimėjimas...

Tekstas L. Samulės.

Plačiau apie E. Iglesio meilės nuotykius ir gastroles skaitykite 48-ajame savaitraščio „Ji“ numeryje!

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Naujausi straipsniai