Pažangiausios Lietuvoje kino salės atidarymo vakarą Kristina Ivanova spindėjo naujo mylimojo glėbyje

Žmonės.lt fotomontažas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gegužės 24-ąją Lietuvoje duris atvėrė SCAPE salė Kaune, kino teatre „Forum Cinemas“. Čia sumontuotos kino demonstravimo technologijos yra vienos naujausių, pažangiausių ir tobuliausių visame pasaulyje.

Naujoje salėje patobulinta kiekviena detalė – nuo projektoriaus iki kėdžių. Keturgubai galingesnis lazerinis projektorius projektuoja kokybišką vaizdą bet kokiu dydžiu, neprarandant jo kokybės. Kiekvienam, besidominčiam geru kinu, durys bus atvertos jau gegužės 25-ąją.

Trečiadienį naują vietą išbandė kviestiniai svečiai. Inovatyviomis naujovėmis domėjosi Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, į renginį atvyko Linas Adomaitis su žmona Irma, Kristina Ivanova su naujuoju širdies draugu Justinu ir kiti žinomi žmonės.

Nuo viešumo neseniai užgimusius jausmus slepianti K. Ivanova spinduliavo gera nuotaika ir noriai pozavo renginio fotografams.

Vakaro akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Paskutinį kartą su nauju mylimuoju viešumoje jie rodėsi prieš keletą mėnesių. Apie savo santykius tada pora nedaugžodžiavo.

Žmonės.lt primena, kad K. Ivanova anksčiau jausmus puoselėjo kino prodiuseriui ir režisieriui Aleksandrui Brokui, tačiau jų santykiai nutrūko 2016-ųjų žiemą.

Žurnalui „Žmonės“ moteris yra pasakojusi, jog išsikyrė jos ir Aleksandro keliai. Kaip vieną iš preižasčių įvardijo tai, kad tuometinis sužadėtinis savo ateitį planavo užsienyje, o Kristina palikti Lietuvą ambicijų neturėjo.

Kaune duris atvėrė moderniausias kino teatras Lietuvoje (57 nuotr.)
+51

Skaitykite daugiau