Pažaislyje susituokė krepšininkas Darius Songaila ir modelis Gintarė Sabeckaitė

Darius Songaila ir Gintarė Sabeckaitė / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-25 17:01
Šeštadienio pavakarę krepšininkas Darius Songaila (37) po trejų metų draugystės susituokė su modeliu, dvynukų mama Gintare Sabeckaite (24). Iškilmingą vestuvių ceremoniją, o vėliau ir šventę pora surengė greta Pažaislio vienuolyno esančiame sveikatingumo komplekse „Monte Pacis“.

Į ilgai lauktą vestuvių šventę G.Sabeckaitė ir D.Songaila pakvietė gausų būrį artimųjų, draugų ir bičiulių, į Pažaislio vienuolyną taip pat atvyko svečių iš užsienio. 

Specialiai į šventę iš Jungtinių Amerikos Valstijų atvyko D.Songailos dukra Meilė. Mergaitė į Lietuvą pas tėvą atvyksta kasmet, tačiau šįsyk jos vizito laikas derintas prie vestuvių – ji nekantravo dalyvauti šventėje. 

Jaunavedžius sveikino ir Dariaus kolegos krepšininkai.

„Šį renginį planavome metus, jei ne ilgiau. Buvome jam tiek praktiškai, tiek emociškai pasiruošę. Labai laukėme šventės – norėjome pamatyti daugybę žmonių, pasidžiaugti kartu su šeima, draugais“, – Žmonės.lt pasakojo G.Sabeckaitė. 

Pora santuokai datą pasirinko neatsitiktinai – prieš trejus metus liepos 25 – ąją viename iš prie Kauno Rotušės esančių restoranų įvyko pirmasis Dariaus bei Gintarės pasimatymas. 

Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.

G.Sabeckaitė sakė naktį prieš vestuves miegojusi ramiai. Rytą jie praleido kartu su Dariumi bei dvynukais. Tik popiet nuotaka išvyko į kirpyklą. 

Po vestuvių nuotaka pasirinko vyro pavardę – tapo Gintare Songaile. 

Suknelės kūrėjas – Juozas Statkevičius

Vestuves pora specialiai iškėlė tik pagausėjus šeimai – vasario mėnesį D.Songailai ir G.Sabeckaitei gimė dvynukai Joris ir Herkus. 

„Norėjome šventės. O kai moteris laukiasi, jos savijauta visai kitokia... Juk nešoksi, reikia pasisaugoti. Be to, per vestuves nori būti sau pati gražiausia. Nėščiosios pilvukas yra labai gražu, bet gal ne vestuvėms“, – šypsojosi G.Sabeckaitė.

Iškilmingai vestuvių ceremonijai ji pasipuošė garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus kurta suknele. Pati prisidėjo prie kūrybinio proceso: „Pateikiau Juozui savo idėją, kurią jis realizavo praktiškai.“

Apatinė jos dalis – tiulio. Viršutinė – korsetas, dekoruotas kristalais. J. Statkevičius pasiuvo ir smokingą jaunikiui. G.Sabeckaitės plaukus dengė ilgas nuometas. Šukuoseną nuotakai darė plaukų stilistas Vitoldas Ščiupakovas, o makiažą Marija Redikaitė. 

Nuotaka rankose laikė smulkių baltų rožių puokštę, kurią jai sukūrė floristas Antanas Mažonas.

Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.

Antrą šventės dieną G. Sabeckaitė vilkės dizainerės Ingridos Žitkuvienės kostiumėlį ir Anos Mois kurtą skrybėlaitę. 

Liudininkai – Šarūno Jasikevičiaus šeima

D.Songailos ir G.Sabeckaitės vestuvių liudininkais tapo buvęs krepšininkas, o dabar „Žalgirio“ klubo treneris Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka. „Jie mūsų abiejų artimi draugai. Draugaujame šeimomis, kartu praleidžiame daug laiko, atostogas“, – sakė G.Sabeckaitė. 

Pažaislio vienuolyne vestuves pora iškėlė neatsitiktinai.

„Esame labai prisirišę prie šios vietos. Norėjome klasikinių, šviesių spalvų vestuvių. Mūsų idėja buvo išlaikyti tą klasikos liniją tiek pačių drabužiuose, tiek šventės dekoracijose. Norėjome tokios klasikos, kad kada nors po šimto metų mūsų proanūkiai atsiverstų šventės nuotraukas ir matytų, kokios vestuvės buvo gražios“, – pasakojo nuotaka.

Jaunieji apsikeitė klasikiniais aukso spalvos žiedais, pagal specialų užsakymą pagamintais juvelyro.

Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.

Sukurti vestuvių šventę D.Songailai ir G.Sabeckaitei padėjo vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė. Ji pasirūpino, kad šventėje netrūktų muzikinių pasirodymų, šou elementų. Vesti puotą patikėta Mindaugui Stasiuliui.

„Kristina – žmogus, kuris visą vestuvių planavimą mums pavertė malonumu. Žinoma, ne vieną vakarą praleidome pasisodinę du mažiukus šalia ir paišydami, braižydami... Tačiau visas procesas buvo malonus, nevargino. Šventę kūrėme kartu. Kristina tarsi tapo mūsų trečiuoju partneriu – greitai mus perprato. Pasakydavom penkis žodžius ir belikdavo jai pritarti“, – tikino G.Sabeckaitė.

Sveikins muzikantai ir čiuožėjai ant ledo

D.Songailos ir G.Sabeckaitės vestuvėms buvo pradėta rengtis dar naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Į svetingumo namų teritoriją atvežti keturi sunkvežimiai įrangos. Pati sudėtingiausia ir įspūdingiausia konstrukcija išnuomota Vokietijoje - ji skirta pokylio svečiams apsaugoti nuo vėjo bei lietaus. Po ja, komplekso Karietų aikštėje, ir vyks linksmybės.

Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.

Daugelis dalykų žinomo krepšininko ir jo mylimosios šventei gaminta pagal specialų užsakymą. Pavyzdžiui, vestuvinę suknelę primenantys kėdžių užvalkalai.

Tiek pokylio aplinkoje, tiek dekoracijose dominuoja balta spalva. Gėlėmis ir jų kompozicijomis vestuvėse rūpinosi „Floristai ant ribos“. Trijų rūšių orchidėjos, rožės, gvazdikai, delfiniumai, gerberos, matiolos – tai pagrindiniai žiedai, kurie naudoti iškilmėse. Iš viso jų buvo daugiau nei 5000.

Greta „Monte Pacis“ esančioje aikštelėje sumontuotas dirbtinis ledas ir spalvoti fontanai. Čiuožėjų paruošta programa ir vandens šokiu pora bei jų svečiai gėrėsis sutemus.

Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.

Vestuvėse turėtų skambėti dainininkų Gyčio Paškevičiaus, Urtės Šilagalytės, Vaidos Genytės, Baibos Skurstenės balsai, saksofonisto Juozo Kuraičio melodijos.

Rankų darbo tortą vestuvėms gamina konditerė Baiba Muzikantė. Iš viso puotoje dalyvaus 70 svečių. 

Medaus mėnuo – tolimoje saloje

Atšokę vestuves D.Songaila ir G.Sabeckaitė išvyks kopinėti medaus – dvi savaites ilsėsis Mauricijaus saloje, esančioje Indijos vandenyne.

„Paliksime seneliams džiaugsmo – mano tėvai prižiūrės vaikus, išleidžia mus porai savaičių pakopinėti medaus. Labai dėl to džiaugiamės“, – tikino nuotaka.

Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.

Susižadėjo pernai

D.Songaila ir G.Sabeckaitė susipažino 2012-ųjų vasarą, naktiniame klube. Iki vestuvių jie draugavo bene trejus metus.

D.Songaila mylimajai pasipiršo 2014-aisiais. Tada pora apie sužadėtuves nutarė nedaugžodžiauti – ypatingą akimirką pasiliko vien savo žinioje. 

2015-ųjų pradžioje, vasarį, G.Sabeckaitės ir D.Songailos šeima pagausėjo – porai gimė dvynukai: sūnūs Joris ir Herkus.

Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai