Pavyzdine pora laikomi Liveta ir Petras Kazlauskai prisipažino svarstę apie skyrybas

Liveta ir Petras Kazlauskai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-12 11:42
Dažnai kaip pavyzdinė pora įvardijami Liveta ir Petras Kazlauskai prisipažįsta ne kartą pagalvoję apie skyrybas, tačiau visus iššūkius galiausiai pavykdavo įveikti kartu ir išsaugoti šeimą.

Ar garsioji Livetos ir Petro Kazlauskų šeima byra? Ar šiai šeimyninio gyvenimo etalonu laikomai porai iškilo grėsmė pasukti skirtingais keliais?

„Siūlydama garsiajam choreografui Jurijui Smoriginui  išbandyti jėgas  interviu žanre, tikėjausi, kad jo interviu su dainininke Liveta Kazlauskiene bus įdomus, pasakoja laidos „Prieš srovę“ kūrėja Audrė Kudabienė, – bet kad jis bus dar ir toks netikėtai atviras – tai nustebino.“  

Jurijus Smoriginas po interviu su Liveta sako, kad apie žinomą dainininkę išgirsime daug įdomių dalykų. Jis ryžosi priimti laidos  iššūkį ir padaryti tai, ko iki šiol net neįsivaizdavo – padaryti interviu. 

Liveta ir Petras Kazlauskai / Viktorijos Kuhlins nuotr.
Liveta ir Petras Kazlauskai / Viktorijos Kuhlins nuotr.

„Žinote kodėl nusprendžiau prakalbinti  būtent Livetą? Kaip scenos artistas matau  visuomenei pateikiamą jos įvaizdį – miela, šilta, trapi moteris, nors dėk prie žaizdos, bet ar ji tokia pati realiame gyvenime? Nujaučiu, kad ne“, atviravo  Jurijus.

Į svečius  pakviestas Jurijus ir pats nesitikėjo išgirsti kokios audringos nuotaikos kartais siautėja žinomoje šeimoje. 

„Jūs, Liveta, pirmą kartą viešai tai pasakojate?“, interviu metu nustebo jis, kai Liveta prasitarė apie savo žygius pas pažįstamą teisininkę, ketindama paduoti Petrą skyryboms.  

„Viskas, skiriamės“ – tokie žodžiai ne kartą skambėjo ir iš Petro lūpų, prasitaria dainininkė.  Savo vyrui moteris dėkinga už svarbiausius dalykus nutikusius jos gyvenime, tačiau ji neslepia kiek buvo jaudulio, kai pamatė  Petrą išeinantį iš namų. Į Livetos klausimą „kada grįši“, Petras atsakė trumpai – „nežinau“. 

Liveta ir Petras Kazlauskai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Liveta ir Petras Kazlauskai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Iššūkius įveikė kartu

„Daug kas mus laiko šeimos pavyzdžiu, todėl tenorėjome pasidalinti, kad santykiai būna visokie – nėra taip, kad jie būna tik geri. Santykiai klostosi etapais ir poros, kurios nori tik gerų etapų, turbūt neišlaiko tų sunkiųjų ir pasirenka skirtis. Mes su Petru turėjome visokių etapų ir patirčių, tačiau visada laikomės principo – ieškoti to, kas mus jungia, o ne kas skiria. Tie, kas ieško tik skirtumų, pasirenka skyrybas“, – Žmonės.lt situaciją plačiau pakomentavo L.Kazlauskienė, patikinusi, kad šiuo metu jokių minčių apie skyrybas judviejų šeimoje nėra. 

Pora įveikė sunkumus kartu ir nevengia gražiai atsiliepti vienas apie kitą, nors kartais ir pasipyksta, pavydi vienas kitam gerbėjų dėmesio.

„Meilė kinta. Vienokia ji būna kai tau keturiolika, kitokia – kai sukanka penkiasdešimt“, – apie santykius sako P.Kazlauskas.

„Mes – tikri Romeo ir Džuljeta gerąja šios istorijos prasme. Dažnai manęs klausia, ką Petras man brangiausio yra padovanojęs. Galiu pasakyti – dėmesį ir vedybinį pasitikėjimą, laisvę“, – apie sutuoktinį yra sakiusi L.Kazlauskienė. 

Ji pataria labiau vertinti vienas kitą, nepamiršti santykiuose ieškoti pliusų, o ne tik minusų. „Poroms norėčiau patarti – nebėkite iškart skirtis. Pasistenkite puoselėti santykius, kalbėkitės, ieškokite bendrumų, prisiminkite bendras patirtis, įveiktus iššūkius. Mes su Petru apie tai pasikalbėję išsyk vėl norime  būti kartu, o ne atskirai“, – Žmonės.lt sakė Liveta.

Liveta ir Petras Kazlauskai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Liveta ir Petras Kazlauskai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Laida „Prieš srovę“ šį antradienį, 19.30 val. per TV3!

Naujausi straipsniai