Pavydus vyras sugriovė kultūrizmo gražuolės Renatos Kovtun santuoką

Renata Kovtun / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-09 12:09
Lengvojo kultūrizmo čempionė, išraiškingiausių formų gražuolė, gimnastė Renata Kovtun skiriasi. Moteriai pabodo būti paukštuke auksiniame narve ir nuolankia namų šeimininke.

„Visus tuos metus, kai mes buvome kartu, aš turėjau slopinti savo norus, jausmus, požiūrius, gyvenimo matymą, principus. Pradžioje man atrodė, kad tai yra teisinga, kai moteris nusileidžia, nutyli. O po to aš supratau, kad taip gyvent nebenoriu, taip prarandu save“, – laidoje „KK2“ pasakos Renata Kovtun.

Konfliktai prasidėjo tuomet, kai Renatos vyrui ėmė nepatikti vaizdas, kurį jis matydavo sporto aikštelėje. Ten sportininkė judėdavo gundančiomis pozomis, apsitempusi bikiniu!
„Pastaruoju metu jau jam atrodydavo, kad netgi tie patys sporto pratimai sporto salėje atliekami ne taip“, – apie vyro pavydą pasakojo  Renata.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
LNK nuotr.
LNK nuotr.

Paskutinis Renatos kantrybės lašas buvo namuose, ginčų metu pratrūkę keiksmažodžiai.  Renata pasijuto kaip kontroliuojama paauglė ir pakėlė maištą šeimos laive. Susidėjo reikalingiausius daiktus ir išėjo iš namų, kur akys veda.

Renata tiki, kad ne visi vyrai į moterį žiūri kaip į namų šeimininkę ar interjero detalę. Juk – dalioji lytis ne tik puošmena, bet ir vyro gyvenimo partnerė.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

LNK laida „KK2“ – pirmadienio vakarą 19.30 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai