Pavojingas, bet pagaliau ne itin jaunas naujasis Kylie Minogue mylimasis

Kylie Minogue ir Paulas Solomonsas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-07 09:02
Jis ne itin gerbia moteris, pernelyg pasitiki savo vyrišku žavesiu ir yra įpratęs prie jaunų gražuolių draugijos. Taip atsiliepiama apie naują australų dainininkės Kylie MINOGUE (50) mylimąjį Paulą SOLOMONSĄ (44), vyrams skirto britų žurnalo „GQ“ kūrybos direktorių.

Tačiau jis – bent jau nėra ženkliai jaunesnis už dainininkę, iki šiol Kylie Minogue teikė pirmenybę jaunikliams iš šou pasaulio.

Poros debiutui buvo pasirinktas ypatingas įvykis: „GQ“ metų vyro apdovanojimų vakaras. Smulkutė Kylie auksine „Stella McCartney“ suknele ir sportiškas, puikiai sudėtas Paulas juodu smokingu ir baltutėliais marškiniais, panašesnis Džeimsą Bondą nei į dizainerį, traukte traukė dėmesį ir mielai pozavo fotografams, šypsodamiesi ir susiėmę už rankų.

Kylie vilkėjo tuo pačiu apdaru, kuriuo gegužę buvo pasipuošusi per savo gimtadienį, – jį irgi šventė kartu su Paulu. Paaiškėjo, kad žinomą grafinio dizaino specialistą ir dainininkę dar vasarį supažindino bendri draugai. Jie labai greitai rado bendrą kalbą – pirmiausia kaip bičiuliai, o paskui ir kaip mylimieji. Romanas mezgėsi spėriai: jau liepą dainininkė instagrame pasidalijo nuotrauka – ji su Paulu susiglaudusi ant Niujorko dangoraižio stogo.

Ką gi, naujas romanas su puikiai atrodančiu ir įtakingu vyru – geras būdas atsigauti po nutrūkusių sužadėtuvių. Kylie dvejus metus susitikinėjo su aktoriumi Joshua Sasse’u (30) ir beveik rengėsi vestuvėms, tačiau paaiškėjo, kad vėjavaikis apgaudinėja ją su kita. Skyrybos ant vestuvių slenksčio nepraėjo be pėdsakų ir vos nepalaužė dainininkės, ir taip persirgusios krūties vėžiu.

Į pagalbą atėjo darbas – Kylie užsidarė studijoje ir įrašė naują albumą „Golden“ – ir nauja pažintis. Šaltinių tvirtinimu, skaudžiai nukentėjusi Minogue jautėsi labai pažeidžiama ir neskubėjo megzti rimtų santykių, turėjo praeiti laiko, kol vėl galėjo patikėti jausmais.

Beje, dainininkės draugai nerimauja, kad Solomonsas – ne pats tinkamiausias kandidatas į ilgalaikius partnerius: jis ne itin gerbia moteris, pernelyg pasitiki savo vyrišku žavesiu ir yra įpratęs prie jaunų gražuolių draugijos (susitikinėjo su Cara Delevingne ir Bella Hadid). Baiminamasi, kad jis – toks pats lovelasas, kaip ir Sasse’as, modelis Andrésas Velencoso ar aktorius Olivier Martinezas, su kuriais Minogue irgi susitikinėjo, ir galiausiai ji vėl bus įskaudinta.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai