Pavogta grupės SEL paskyra: Egidijus Dragūnas dėl jos pasiruošęs kreiptis net į Interpolą

Egidijus Dragūnas / Mariaus Čepulio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-10 15:43
Antradienį SEL lyderis Egidijus Dragūnas pranešė, kad jo vadovaujamos grupės paskyra „YouTube“ buvo pasisavinta ir informavo, kad jis patyrė ne tik milžinišką finansinę, tačiau ir moralinę žalą.

Pasak E.Dragūno, nusikaltėlis itin įžūlus. „Buvo pasisavinta intelektualinė nuosavybė, dainos ir pinigai. Kas baisiausia – iš paskyros „YouTube“ buvo ištrinta daugiau nei 50 milijonų peržiūrų, taip pat pusė šimto tūkstančių gerbėjų“, – nemalonią naujieną komentavo SEL lyderis.

Egidijus neslėpė, kad 3 milijonus gyventojų turinčią Lietuvą jis dažnai puikiai pristatydavo per savo muziką. „Taip malonu būdavo užsienyje parodyti SEL peržiūras „YouTube“. Nors mūsų 3 milijonai, dažnai peržiūros perkopdavo ir 10 milijonų. Tai spjūvis į veidą ne tik man, tačiau ir tiems, kurie klausydavo SEL šioje platformoje“, – apgailestavo E.Dragūnas.

Grupės lyderis yra pasirengęs įdėti maksimalias pastangas, kad tie, kas pasisavino jo grupės paskyrą, būtų surasti ir nubausti.

„Kreipsimės į teisėsaugą Lietuvoje, jei reikės ir į Interpolą. Padarysiu viską, kad žmogus, pasisavinęs intelektualinę nuosavybę, pinigus, padaręs milžinišką moralinę žalą būtų surastas ir nubaustas. Jam gresia iki 8 metų kalėjime bausmė“, – informavo Egidijus ir pridūrė, kad padaryta daugiatūkstantinė žala.

„YouTube“ platformoje yra nemažai paskyrų, kurios nelegaliai patalpinusios grupės muziką. Šių paskyrų turėtojus E.Dragūnas įspėja susitvarkyti, kol dar nevėlu.

„Aš raginu visus, kurie nelegaliai yra įsikėlę SEL muziką, nedelsiant pašalinti ją iš „YouTube“. Tai vagystė, prilygstanti įsilaužimui į namus. Ištrinkite dabar pat, nes vėliau gali būti per vėlu“, – kalbėjo Egidijus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai