Paviešintos naujųjų Meghan Markle ir princo Harry namų nuotraukos

Meghan Markle ir princo Harry namai / Vida Press ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-15 11:32
Šią savaitę pasaulį apskriejo naujiena, kad princas Harry su žmona Meghan Markle įsikėlė į naujus namus Santa Barbaroje, Kalifornijos valstijoje. Viena garsiausių pasaulio porų planuoja savo sūnų Archie auginti netoliese paplūdimio įsikūrusioje viloje, į kurią veda privatus kelias.

Netrukus po žinios apie tai, kad karališkųjų pareigų atsisakę princas Harry ir Meghan Markle įsigijo nekilnojamąjį turtą JAV, paviešintos ir naujųjų poros namų nuotraukos.

Nuo Los Andželo poros būstas nutolęs apie 160 kilometrų.

Šaltiniai „People“ leidiniui patvirtino, jog sutuoktiniai Santa Barbaroje vilą nusipirko dar liepos mėnesį. 

„Galiausiai jie nusprendė apsistoti savo grožiu garsėjančiame Kalifornijos mieste. Abudu tikisi, kad kaimynai gerbs jų asmeninę erdvę ir džiaugiasi naujuoju pirkiniu. Meghan ir Harry svajoja, jog Santa Barbaroje galės pasidžiaugti ramybe ir atiduoti visą savo dėmesį mylimam sūnui Archie“, – anksčiau minėtam portalui teigė šaltiniai. 

Į Meghan ir Harry naujuosius namus veda atskiras kelias, kuris garantuoja jiems daugiau privatumo, ten galima rasti didžiulę biblioteką, ofisą, net dvi skirtingas saunas, sporto salę, žaidimų kambarį, vyno rūsį, didžiulį garažą automobiliams. Prie namo yra baseinas ir teniso aikštelė, taip pat – didžiulė žaidimų aikštelė vaikams.

Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.

Šiuo metu, kol dar vyksta namo įruošimo darbai, Archie rūpintis padeda jo močiutė, Meghan mama Doria Ragland.

Pasak „Evening Standard“, už šią nuosavybę, kuri porai atsiėjo beveik 15 mln. JAV dolerių, princas Harry ir Meghan Markle sumokėjo iš savo asmeninių lėšų.

Garsiosios poros kaimynystėje jau įsikūrusios tokios žvaigždės kaip Oprah Winfrey ir Ellen DeGeneres.

Naujausi straipsniai