Paviešintos M.Markle ir princo Harry interviu ištraukos: atskleista ne viena intriguojanti detalė

Meghan Markle ir princo Harry interviu su Oprah Winfrey
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-01 16:14
Sekmadienio vakarą pasirodė itin laukiamo Oprah Winfrey (67) pokalbio su Meghan Markle (39) ir princu Harry (36) anonsai, rašo „The Huffington Post “.

Didžiosios Britanijos princas Harry su amerikiečių aktore Meghan Markle sutiko duoti ilgai gerbėjų lauktą interviu apie savo dabartinį gyvenimą JAV ir atsisakymą karališkųjų pareigų.

Interviu, kuris pasirodys kovo 7-ąją, ves gera Meghan bičiulė ir poros kaimynė, JAV televizijos žvaigždė Oprah Winfrey.

Pokalbis „Oprah su Meghan ir Harry“ vyks beveik dvi valandas, rašoma „The Huffington Post “.

Viename laidos anonse, prieš aptariant pasitraukimo iš karališkosios šeimos klausimą, Oprah klausia Meghan: „Tylėjai ar tave nutildė?“

Dramatiška muzika ir sekantys Oprah žodžiai leidžia anonso žiūrovui daryti prielaidą, jog interviu metu buvo atskleista ne viena šokiruojanti karališkosios šeimos detalė.

Žiūrėkite anonsą: 

Kito anonso centre – princas Harry. Jis kalba apie savo mamą Dianą ir dabartinius santykius su mylimąja Meghan. 

„Sėdėdamas ir kalbėdamas su tavimi (kreipiasi į Oprah Winfrey -aut. past), kai greta įsitaisiusi mano žmona, aš jaučiu palengvėjimą, esu toks laimingas. Net negaliu įsivaizduoti, ką reiškė jai (princesei Dianai -aut. past.)  vienai iškęsti visą tą procesą prieš šitiek metų“, – teigia Harry, kai tuo metu ekrane pasirodo princesės Dianos ir jo mažo fotografija.

„Nors mums su Meghan buvo nepaprastai sunku, turėjome vienas kitą“, – prideda jis.

Žiūrėkite anonsą:

Žmonės.lt primena, kad jau anksčiau buvo pranešta apie itin atvirą Meghan ir Harry interviu. Pokalbio su Oprah metu jie apkalbės ne tik savo nuoskaudas, bet ir kaip su jais buvo elgiamasi karališkoje šeimoje po pasakiškų vestuvių 2018 metais.

Vos paskelbus apie šį interviu, Bakingamo rūmai pranešė, kad karališkoji pora visam laikui atsisakė savo karališkosios šeimos narių pareigų, praėjus vos metams nuo monarchiją sudrebinusio jų ankstesnio pranešimo apie savo planus „atsitraukti“ nuo karališkosios šeimos darbų.

Sasekso kunigaikščiams patvirtinus, kad prie šių pareigų nebegrįš, karalienė nurodė sugrąžinti jų turimus garbės ir karališkųjų globėjų titulus, kad vėliau jie būtų perskirstyti dirbantiems karališkosios šeimos nariams.

 

Naujausi straipsniai