Paviešintos iki šiol nematytos nuotraukos iš princo Charleso ir princesės Dianos vestuvių

Princesė Diana, ant rankų laikanti Clementine Hambro, ir karalienė Elizabeth II Bakingamo rūmuose (1981 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-11 08:13
Paviešintos 12 iki šiol nematytų nuotraukų iš prieš 34 metus vykusių princo Charleso ir princesės Dianos vestuvių – jos bus parduodamos aukcione.

Nuotraukos padarytos per privatų vestuvių vakarėlį Bakingamo rūmuose 1981-ųjų liepos 29-ąją, po ceremonijos Šv. Pauliaus katedroje. Jas padarė pagrindinio vestuvių fotografo Patricko Ansono asistentas ir iki šiol jos nebuvo niekur skelbtos. 

Nuotraukose matomi ir kiti karališkosios šeimos nariai: karalienė Elizabeth II, princesė Anne, princesė Margaret, princas Andrew. Kai kuriuose kadruose princesė Diana užfiksuota nešanti ant rankų savo jauniausią pamergę, penkerių metų Clementine Hambro. Vienoje nuotraukoje jaunavedžiai Charlesas ir Diana nufotografuoti iš nugaros Bakingamo rūmų balkone – tuo metu jie išėjo pamojuoti gausiai susirinkusiai miniai. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Rugsėjo 24-ąją vyksiančiame aukcione bus parduodamos septynios nespalvotos ir penkios spalvotos Dianos ir Charleso vestuvių nuotraukos, taip pat bus galima įsigyti ir fotografo asistentui išduotą leidimą patekti į rūmus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai