Paviešintos dar atviresnės nuogos Kim Kardashian nuotraukos, kuriose nebeliko jokios paslapties

Kim Kardashian / Žurnalo „Paper“ viršelis
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienį visas internetas ėjo iš proto dėl ypač atviros Kim Kardashian (34 m.) nuotraukos ant žurnalo „Paper“ viršelio, tačiau vėliau paviešinta dar atviresnė nuotrauka – joje realybės šou žvaigždė nusifotografavo iš priekio, niekuo neprisidengdama savo intymių vietų.

Necenzūruotas Kim Kardashian nuotraukas iš žurnalo „Paper“ fotosesijos galite pamatyti ČIA.

Žurnalo redaktorius Mickey Boardmanas sakė, kad nusifotografuoti visiškai nuogai buvo pačios Kim Kardashian mintis.

„Kim sakė: „Jeigu jau darysime tai, eikime iki galo“ Tai buvo jos mintis nusirengti drabužius visiškai ir parodyti daugiau nei vien užpakalį. Tačiau nebuvo taip, kad mes jai pasiūlėme nusifotografuoti viršeliui, kur styrotų jos užpakalis. Ji sakė, kad yra pasiryžusi nusirengti, o vieni veiksmai natūraliai sekė kitus“, – garsiąją fotosesiją komentavo „Paper“ redaktorius.

Mickey Boardmanas taip pat patenkino visų smalsumą, atsakydamas, ar viršelio nuotrauka buvo smarkiai retušuota.

„Retušavimo buvo daug mažiau, nei žmonės galvoja. Ji iš tikrųjų taip atrodo. Tai ji. Sakyčiau, čia yra normalus retušavimo kiekis, tiek, kiek reikia normaliam viršeliui. Visų žurnalų viršeliai yra bent kiek retušuojami, bet galiu pasakyti, kad ten tikrai jos užpakalis, toks, koks jis ir yra, mes jo neišpūtėme. Mes retušavome tas vietas, kurias reikėjo išgryninti, sutvarkyti spalvas – mes nesukūrėme tokio užpakalio, kokio pas ją nėra, ir nesumažinome liemens“, – sakė redaktorius.

Kim Kardashian / Žurnalo „Paper“ viršelis
Skaitykite daugiau