Paviešintos Dalios Belickaitės vestuvių antros dienos akimirkos: nustebino energija ir neįprasta veikla

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės bei antros dienos akimirkos / Lauryno Trimonio nuotrauka ir stop-kadrai.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-19 12:25
Prieš daugiau nei savaitę amžiną meilę vienas kitam prisiekę televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė Dalia Belickaitė (25) ir krepšininkas Edvinas Šeškus (26) vis dar gyvena šventinėmis nuotaikomis. Socialiniuose tinkluose besidalijant vestuvių akimirkos, pora atskleidė ir kaip atrodė antra šventės diena, kuri, tiesa, buvo išties neįprasta.

Daugelis tradicinių vestuvių Lietuvoje antrą dieną užsibaigia piršlio karimu ar bent jau lėtesne šventes programa po audringų vestuvių išvakarių. Regis, tokios tradicijos visai nesužavėjo sportininkų poros Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus. Jų antra vestuvių diena buvo neįprastai judri ir išskirtinė! 

Socialiniuose tinkluose D.Belickaitė pasidalijo antros vestuvių dienos filmuku, kuriame įamžintos itin smagios akimirkos batutų parke. Jaunavedžiai kartu su šventės svečiais atliko įvairias užduotis, šoko ir džiaugėsi aktyvia veikla. 

Visą filmuotą medžiagą žiūrėkite čia:

Primename, kad Dalios ir Edvino tuoktuvių ceremonija vyko liepos 10-ąją neogotikinėje Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Sveikinti jaunavedžių prie šventovės rinkosi artimieji, draugai bei kolegos.

25-erių metų laidų vedėja anksčiau buvo sakiusi, jog niekada neprarado vilties, tačiau nerimo prieš vestuves netrūko. Dėl pandemijos D.Belickaitė kartu su Edvinu Šeškumi buvo apgalvoję ir kitokį vedybų scenarijų.

„Vestuvėms ruošiuosi labai intensyviai. Čia – tarsi mano kūdikėlis, mano projektas, kuriam atidaviau visą save. Jeigu viskas pavyks, vestuvės turėtų atrodyti įspūdingai. Kyla visokių minčių, nes su karantinu neiname į gerąją pusę.

Viską darome pagal planą, ir, kai artės data, tada ir darysime sprendimą. Su Edvinu pasikalbame, ką darytume vienokiu ar kitokiu atveju, ar nukeltume, ar susituoktume tik tarp artimųjų, o švęstume vėliau. Bet labai noriu tikėti, kad viskas vyks taip, kaip tikimės dabar“, – apie savo planus anksčiau pasakojo Dalia.

Naujausi straipsniai