Paviešinti „Eurovizijos“ dalyvių atsarginiai pasirodymai: dvi šalys to daryti neleido

„The Roop“, „Måneskin“, „Daði og Gagnamagnið“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-31 12:23
Didžiausio dainų konkurso „Eurovizija“ rengėjai kviečia dar kartą prisiminti šių metų Roterdamo „Ahoy“ arenoje vykusią muzikos iš šou šventę ir pristato nufilmuotus dalyvių pasirodymų įrašus, kurių nematė žiūrovai. Šie įrašai turėjo būti naudojami tuo atveju, jei dėl susiklosčiusių aplinkybių šalių atstovai negalėtų pasirodyti gyvai.

Kaip rašoma oficialiame „eurovision.tv“ puslapyje,  pagerbiant didžiulį visų konkurse dalyvavusių šalių indėlį, pristatomi „Live-on-Tape“ pasirodymų įrašai. 

Šiais metais buvo sukurti net du atsarginiai šou variantai, panaudojant anksčiau nufilmuotą medžiagą su skirtingų šalių atstovais. Vienas – pusfinaliams, kitas – finalui.

Tiesa, du atlikėjai – Didžiosios Britanijos bei Airijos – nepanoro viešinti atsarginių įrašų. Šalys argumentavo, kad žiūrovams rodys tik finalinius šou, kurie, jų nuomone, buvo atlikti nepriekaištingai.

Tarp visų paviešintų video – ir „The Roop“ pasirodymas, kurį jie nufilmavo dar Vilniuje. 

Lietuviams šypsojosi fortūna ir naudoti iš anksto padarytos medžiagos neprireikė, tačiau, buvo šalių, kurios konkurse dalyvauti gyvai negalėjo, pavyzdžiui, Australija. 

Islandijos atstovai šiais metais taip pat susidūrė su nepatogumais. Susirgus vienam iš jų šaliai atstovavusios grupės narių, jie nusprendė nedalyvauti gyvai ir per pusfinalį bei finalą buvo paleistas jų repeticijos Roterdame įrašas. 

Live-on-Tape (pirmoji dalis): 

Live-on-Tape (antroji dalis): 

Naujausi straipsniai