Paviešintas video, kaip Kim Kardashian reagavo į savo „nepatogias“ nuotraukas iš Meksikos

Kardashianų-Jennerių klano atostogos Meksikoje / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-09 20:39
Sekmadienį televizorių ekranus pasiekusi naujausia realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“ serija atskleidė, kaip iš tiesų Kim Kardashian (36) reagavo, kai pamatė žiniasklaidoje savo nuotraukas iš atostogų Meksikoje. Paparacų darytose nuotraukose Kim nė iš tolo nepriminė tos gražuolės, kurią mes esame pratę matyti žurnalų viršeliuose.

„Nesuprantu. Aš tikrai šitaip neatrodau, – pasipiktinusi nepatogiais kadrais kalbėjo Kim. – Aš taip savimi nepasitikiu, bet negaliu to priimti. Jei nuotraukos nėra tobulos, žmonės tavo gėdina ir kritikuoja... Taip erzina, kai žmonės mano, kad normalu šitaip elgtis.“

Po to Kim pareiškė, kad eina į vilą nuimti savo vardo žymių instagrame nuo visų šių celiulitą ant sėdmenų išryškinančių nuotraukų.

Į Meksiką Kim buvo išvykusi linksmintis savo sesers Kourtney Kardashian 38-ojo gimtadienio proga. Gimtadienininkė bandė prablaškyti Kim, pasiūlydama eiti pasiplaukioti vandens motociklais, tačiau įžeista žvaigždė to atsisakė.

„Po to, kai pamačiau šias nuotraukas, negaliu linksmintis. Buvo kitų nuotraukų, kuriose atrodžiau puikiai, o šios tiesiog padarytos iš prasto kampo“, – toliau širdijosi Kim.

Galiausiai apsipylusi ašaromis Kim paskambino savo bičiuliui – moterį apėmė panika, kad viloje nebėra saugu. Po apiplėšimo Paryžiuje, kai gauja ją surišo ir grasino ginklu, Kim dažnai ištinka nerimo priepuoliai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai