Paviešintas vaizdo įrašas, kuriame Angelina Jolie – apsvaigusi nuo narkotikų

Angelina Jolie / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-09 12:33
Šią savaitę „The National Enquirer“ paviešino skandalingą vaizdo įrašą, kuriame Angelina Jolie prieš penkiolika metų nufilmuota apsvaigusi nuo narkotikų.

16-os minučių trukmės vaizdo įraše matyti, kaip Angelina Jolie 1999-aisiais paraudusiomis ir apsiblaususiomis akimis vaikšto po kambarį šnekėdama telefonu su savo tėvu aktoriumi Jonu Voightu.

Aktorę filmavo jos narkotikų prekeivis Franklinas Meyeris, kuris šiuo metu sėdi už grotų, tačiau mielai dalijasi prisiminimais su spauda apie savo buvusią klientę.

Franklinas Meyeris „The National Enquirer“ pasakojo, kad tada, kai nufilmavo šį vaizdo įrašą, Angelina Jolie pasikvietė jį į savo butą Manhatane, kad šis atneštų jai narkotikų.

„Angie mano kliente buvo keletą metų, aš pardavinėdavau jai heroino ir kokaino. Kartą ji man paskambino ir paprašė, kad atvažiuočiau pas ją. Supratau, kad ji nori, jog atvežčiau jai narkotikų. Tuo metu kaip tik buvau nusipirkęs naują kamerą, taigi pasiėmiau ją su savimi. Kai atvažiavau pas ją, įdaviau narkotikus, ji man davė pinigus. Tada jai paskambino jos tėvas ir ji pradėjo su juo kalbėtis“, – atviravo Franklinas Meyeris.

Anot prekeivio, su aktore jis susitikdavo kartą ar du per savaitę, ji nusipirkdavo narkotikų už maždaug 100 JAV dolerių. Angelina Jolie net vartodavo narkotikus prekeivio akivaizdoje – jai visiškai nerūpėjo, kad kas nors ją mato.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Šiuo metu Angelina Jolie gyvenimo būdas yra pasikeitęs kardinaliai – ji su Bradu Pittu augina šešis vaikus ir aktyviai užsiima humanitarine veikla.

Aktorė niekada neslėpė, kad jos praeityje būta tamsių dalykų, narkotikai – vienas jų.

„Aš perėjau pačius sunkiausius ir tamsiausius laikus, ir aš išgyvenau tai. Nemiriau jauna, taigi esu labai laiminga. Manau, žmonės gali įsivaizduoti, kad aš išdarinėjau pačius pavojingiausius ir blogiausius dalykus“, – 2011-aisiais kalbėjo Angelina Jolie.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai