Paviešintas modelio Editos Vilkevičiūtės ir Björno Frederico Gerlingo vestuvių vaizdo įrašas: nuotaka – tikra gulbė

Editos Vilkevičiūtės vestuvės
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-12 13:50
Praėjusią savaitę žymiausias Lietuvos modelis Edita Vilkevičiūtė ištekėjo už mylimojo Björno Frederico Gerlingo. Iki šiol į nuotaką galėjome pažvelgti tik akies krašteliu, tačiau trečiadienio popietę internete paviešintas vaizdo įrašas, kuriame gražuolę pamatysite iš arčiau.

Savo santykius slepiantys ir apie juos neatviraujantys Edita ir vokietis Björnas – kartu jau daugiau nei trys metai.

Italijoje vykusiose vestuvėse dalyvavo ir geri E. Vilkevičiūtės bičiuliai Asta Valentaitė bei Juozas Statkevičius. Pasveikinti E. Vilkevičiūtės skubėjo ir garsus mados fotografas Mario Testino. Būtent su juo įsiamžino svečiai iš Lietuvos.

Žmonės.lt žiniomis „Product Berlin“ kompanija, kurios vykdomuoju direktoriumi dirba modelio mylimasis, turi įsteigusi ofisus Berlyne, Londone, Los Andžele, Niujorke ir Paryžiuje.

#love #kbmood via @kseniiaburda (Cr: @manager_fashion )

A post shared by Kseniia Burda Mood #kbmood (@kbmood) on

Ši kompanija dirba su tokiais mados guru kaip Emmanuelle Alt, Carine Roitfeld, Carlyne Cerf de Dudzeele, Anna dello Russo ir kitais.

Meksikoje ir Lotynų Amerikoje leidžiamas „Vogue“ viršelis, ant kurio visai neseniai atsidūrė ir Edita Vilkevičiūtė, yra vienas iš mados fotografija ir reklama užsiimančios kompanijos darbų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai