Paviešintas mirusį dainininką Prince'ą radusio žmogaus pagalbos skambutis

Prince'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-22 09:47
Po ketvirtadienį muzikos pasaulį sukrėtusios žinios apie dainininko Prince'o mirtį paviešintas pagalbos skambučio, kuriuo bandyta prisikviesti pagalbą be sąmonės rastam atlikėjui, įrašas.

Portalas „USA Today“ gavo pagalbos numerio 911 skambučio įrašą, kuriame neidentifikuotas vyras dispečerei praneša apie be sąmonės susmukusį dainininką ir prašo atsiųsti greitąją pagalbą.​

Pagalbos telefonu paskambinęs vyras iš karto pranešė, kad šalia jo yra be sąmonės gulintis žmogus ir jam reikalinga greitoji medicininė pagalba.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 Prince'o dainos, kurias turi žinoti kiekvienas

Dispečerės paklaustas, kur vykti, vyras atsakė, kad jie yra „Prince'o namuose“. Tikslaus adreso susijaudinęs vyras iš karto pasakyti negalėjo ir sakė, kad „šalia manęs yra miręs žmogus“.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Dispečerė bandė vyrą raminti ir klausė, ar kartais aplink jį nėra jokių laiškų su adresu. Po kelių akimirkų telefono ragelyje pasigirdo dar du kiti neidentifikuoti balsai – moters ir vyro. Jie pasakė tikslų adresą.

Pagalbos skambutis buvo gautas 9.43 val. vietos laiku. Dainininko mirtis konstatuota už 20 minučių – 10.07 val. vietos laiku. Pranešama, kad į Prince'o namus atvykę medikai dar bandė jį gaivinti, tačiau jų pastangos buvo bergždžios.

Žmonės.lt primena, kad muzikos pasaulio legenda mirė ketvirtadienį, jam buvo 57-eri. Dainininko mirties priežastis kol kas neaiški, tačiau viena iš naujausių versijų – narkotikų perdozavimas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai