Paviešintas antrosios „The Roop“ repeticijos video: šokėjus šmaikščiai lygina su Sia ir Jamesu Cordenu

„The Roop“ antrojoje repeticijoje Roterdame / Thomas Hanses nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-12 15:13
Trečiadienį oficialus „Eurovizijos“ internetinis puslapis išplatino antrosios „The Roop“ repeticijos Roterdame filmuką. „Ahoy“ arenoje grupė jaučiasi puikiai, o šokių bei balso treniruotės tik padeda jiems žengti arčiau savo tikslo. Dar prieš kelionę grupės nariai neslėpė – šiais metais Lietuvai jie be galo trokšta parvežti pergalę.

Gegužės 12 d. vyko antroji Lietuvos atstovų „The Roop“ šių metų didžiojoje „Eurovizijoje“ repeticija. Grupė jau antrą kartą repetavo savo pasirodymą „Ahoy“ arenoje Roterdame, kur netrukus vyks viso pasaulio laukiamas dainų konkursas.

Antroji „The Roop“ repeticija: 

Antradienio spaudos konferencija pateikė nemažai staigmenų. Užsienio žurnalistai domėjosi „The Roop“ grupės istorija, keliu iki „Eurovizijos“, o grupė pranešė, kad greit gerbėjai išgirs jų naują dainos versiją – remiksą, kurį sukurti padėjo Nyderlandų DJ Deep End.

Kone šmaikščiausia dalis laukė, kai oficialiame „Youtube“ kanale konkurso sekėjai ėmė komentuoti „The Roop“ pasirodymą. 

„Vis dar negaliu patikėti, kad The Roop šokėjai – Sia ir Jamesas Cordenas“, – juokavo vienas komentatorius.

Žiūrovų širdis jau praėjusiais metais užvaldžiusi Miglė Praniauskaitė buvo sulyginta su tokia pačia šukuosena ir panašiu įvaizdžiu garsėjančia atlikėja Sia, o grupės choreografas Marijanas Staniulėnas – su garsiu komiku, laidos „Carpool karaoke“ vedėju Jamesu Cordenu.

Gegužės 18 dieną per pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį grupė „The Roop“ atliks savo kūrinį „Discoteque“, kuriam jau dabar lažybininkai prognozuoja puikią vietą dainų konkurso finale. 

Užsienis domisi lietuvių kuriama muzika

Vaidotas dar prieš išvykdamas į Roterdamą portalui Žmonės.lt atviravo, kad besitęsiantis interviu maratonas su užsienio žiniasklaida pateikė linksmų staigmenų.

„Šiuo metu visą Europą domina panašūs klausimai, tačiau vienas buvo kiek įdomesnis. Manęs pasiteiravo: kokie reikalai Lietuvoje su muzikiniu pasauliu?“ – tada juokėsi Vaidotas.

Atlikėjas sulaukė komplimentų dėl savo muzikinio stiliaus bei veiklos ir pasiteiravimo, kodėl kai kurios šalys tik dabar išgirsta bei įsimena Lietuvos vardą. 

„Atsakiau, kad Lietuvoje – daug gabių žmonių, dar truputėlį palaukite ir jie tikrai pasirodys“, – Žmonės.lt sakė „The Roop“ vokalistas.

Paklaustas, ar ruošiantis antrajai jo gyvenime „Eurovizijai“ dainininko neaplankė dežavu jausmas, šis linsmai patikino, jog ne. 

„Praėjusį kartą viskas labai greitai baigėsi, todėl dabar mane lanko ne  dežavu, o tiesiog žavu jausmas“, – teigė V.Valiukevičius.

Naujausi straipsniai