Paviešinta „Oskaro“ laureato Matthew McConaughey mokyklos išleistuvių nuotrauka

Matthew McConaughey mokyklos išleistuvėse / „Twitter“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-04 15:59
Pirmąjį „Oskarą“ savo karjeroje sekmadienį pelnęs Matthew McConaughey ant raudonojo kilimo visada atrodo stilingai ir pasitempęs, o paviešinta jo mokyklos išleistuvių nuotrauka įrodo, kad fotogeniškumu ir puikiu stiliaus jausmu jis pasižymėjo nuo jaunystės.

Vos paaiškėjus, kad 44-erių Matthew McConaughey „Oskarų“ apdovanojimuose buvo pripažintas geriausiu aktoriumi, amerikietė Leah Pickett paviešino kino žvaigždės jaunystės nuotrauką. Pasirodo, garsus aktorius jaunystėje buvo šios merginos tetos mokyklos išleistuvių pora.

„Mano tetos mokyklos išleistuvių pora ką tik laimėjo „Oskarą“. Sveikinu, Matthew McConaughey!“ – „Twitter“ išplatintą nuotrauką pakomentavo Leah Pickett.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nuotraukoje būsimasis aktorius vilki elegantišką juodą kostiumą, o jo varlytė yra priderinta prie ryškiai mėlynos partnerės suknelės. Ši nuotrauka padaryta prieš ketvirtį amžiaus Llongvju mieste Teksaso valstijoje, kur Matthew McConaughey užaugo. Mokyklos baigimo metais būsimąją Holivudo žvaigždę bendraklasės išrinko pačiu patraukliausiu išleistuvių dalyviu. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai