Paviešinta oficiali Davido Hasselhoffo ir Hayley Roberts vestuvių nuotrauka: kartu – žurnalo viršelyje

Hayley Roberts ir Davidas Hasselhoffas / žurnalo OK! viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-06 18:05
Davidas Hasselhoffas (66) su Hayley Roberts (38) įsiamžino žurnalo „OK!“ viršelyje. Tai pirmoji oficiali poros vestuvinė nuotrauka, po to, kai liepos gale jiedu prisiekė vienas kitą mylėti amžinai.

Praėjus dviem metams po sužadėtuvių, pora susituokė liepos 31-ąją dieną. Intymioje ceremonijoje dalyvavo tik artimiausi šeimos nariai ir draugai.

Davido Hasselhoffo mylimoji Hayley savo ypatingai dienai rinkosi pritrenkiančią Halios Lahav suknelę su atvirais pečiais, dekoruotą moteriškais nėriniais.

Po oficialios ceremonijos dalies, pora savo draugams surengė šelmišką vakarėlį prie baseino.

Apie vestuves Davidas jau anksčiau išsidavė „Entertainment Tonight“ raudonojo kilimo renginyje.

„Bus mano gimtadienis, tuomet mes kelioms dienoms išvyksime į Jungtinę Karalystę ir vėliau susituoksime labai mažoje ceremonijoje Pietų Italijoje“, – apie būsimus planus tada kalbėjo žvaigždė.

Pora susipažino Anglijoje 2011 metais. Tuomet buvo filmuojama laida „Britanijos talentai“, kurioje Davidas buvo teisėju.

Davidas ir Hayley kartu atrodo labai laimingi ir to nevengia parodyti viešai. Praeityje „gelbėtojas“ turėjo keletą audringų santykių.

1984-1989 jis buvo vedęs Catherine Hickland. Tai pačiais metais, po skyrybų su Catherine, jis vedė Pamelą Bach. Deja, santuoka iširo 2006 metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai