Paviešinta dar viena princo Charleso išdavystė

Princas Charlesas su žmona Diana / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-24 22:05
Artėjant 20-osioms princesės Dianos mirties metinėms į viešumą iškeliama vis daugiau karališkosios šeimos paslapčių. Viena jų – dar viena princo Charleso išdavystė princesės Dianos atžvilgiu.

Kaip rašo royalcrown.info, princo Charleso ir ledi Dianos Spencer vestuvių dieną karalienė Motina įteikė nuotakai ypatingą papuošalą. Deimantais inkrustuotas pakabukas su lašo formos smaragdu buvo vestuvių dovana princesei Dianai.

Šis žvilgsnius prikaustantis papuošalas kainavo maždaug 4 mln. svarų. Princesė buvo užfiksuota su šiuo pakabučiu per išvyką į Austriją.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Po princesės Dianos mirties papuošalas buvo grąžintas karališkajai šeimai kaip relikvija. Princas Charlesas pakabutį pavertė sage ir įteikė jį savo dabartinei žmonai Kornvalio hercogienei Camillai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šis žinia daugeliui karališkosios šeimos gerbėjų neduoda ramybės, turint omenyje, kokią stiprią neapykantą viena kitai jautė Diana ir Camilla. Juk dėl žlugusios santuokos princesė Diana kaltino ne ką kitą, o Camillą, su kuria princas Charlesas buvo užmezgęs romaną.

Princas Charlesas ir Kornvalio hercogienė Camilla susituokė 2005 metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai