Paviešinta 5 metų senumo medžiaga, kai „Kito Kampo“ aktoriai buvo gražesni ir plonesni

„Kito Kampo“ aktoriai / „Kitas Kampo“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-25 13:25
Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras „Kitas Kampas“ organizuoja sezono uždarymo turą „5 metai kartu“, kurio metu aktoriai pasirodys pilna sudėtimi ir pilna jėga. Koncertai vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje gegužės 8-11 dienomis.

Nebe vienerius metus nei vienas „Kito Kampo“ pasirodymas neapsieina be žiūrovų antplūdžio. Be to, šia ypatinga penkmečio proga prie įspūdingos aktorių kompanijos prisijungs ir kviestiniai svečiai.

„Mūsų spektaklių metu nei situacijos, nei juokai nesikartoja – jie gimsta priklausomai nuo begalės aplinkybių, kurias diktuoja žiūrovai. Menkiausi situacijų pustoniai ir niuansai sukuria vis kitokią gyvybę scenoje.

„Kitas Kampo“ archyvo nuotr.
„Kitas Kampo“ archyvo nuotr.

Kaip ir kiekvienas naujas žmogus mūsų kolektyve“,  – improvizacijos žanro subtilybes atskleidžia aktorius Audrius Bružas. Tiesa, kokie tai kviestiniai svečiai aktorius neatskleidžia, tačiau patikina, kad bus siurprizų.

Šis ypatingas 5 metų „Kito Kampo“ koncertinis turas – ideali proga priminti sau ir savo kaimynui, kad ašaroti juoko ašaromis yra sveika. Tiesa, ne tik sveika, bet ir neretai pamirštama saviterapijos forma.

„Kitas Kampo“ archyvo nuotr.
„Kitas Kampo“ archyvo nuotr.

Bilietų į „Kito Kampo“ pasirodymus nelieka dar gerokai iki spektaklio. Todėl šįkart „5 metų kartu“ proga aktoriai keliasi į didesnes erdves – „Teatro areną“ Vilniuje, „Girstučio“ koncertų salę Kaune ir „Žvejų rūmus“ Klaipėdoje.

Specialus vaizdo klipas surinktas iš 5 metų senumo „Kito Kampo“ archyvo, kai visi dar buvo gerokai plonesni ir gražesni:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai