Pavasario makiažas, kurį norisi išmėginti jau dabar

Makiažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-31 08:39
Mados mėnuo didžiosiose pasaulio sostinėse jau baigėsi, tad turime galimybę pažvelgti, ką gi mums pristatė garsiausi mados namai. Erzinti savęs vasarinėmis suknelėmis gal ir nesinori, tačiau paganyti akis į modelių makiažą – dar ir kaip! Parinkome trejetą įvaizdžių, kuriuos prisijaukinti galima jau dabar.

„Max Mara“

Pagrindinis makiažo akcentas – matinės lūpos ir juodai padažytos blakstienos. Antakiai paryškinti atsižvelgiant į natūralią jų spalvą. Oda padengta makiažo pagrindu.

Atkreipkite dėmesį, kad modeliai padažyti ne vienodais, bet artimais lūpdažių atspalviais. Pastarieji parinkti pagal veido odą: šaltesnės ir blyškesnės odos savininkėms parinktas raudonesnis lūpdažis, o šiltesnės ir dar nepraradusioms vasarinio įdegio – su oranžiniu atspalviu.

Galite išmėginti šiuos „Max Factor“ produktus:

Lūpų dažai „Velvet Mattes“ ne tik suteikia madingą matinę spalvą, bet ir minkština bei drėkina lūpų odą.

Lūpų lakas „Colour Elixir Honey Lacquer“ užtikrina nepriekaištingą lūpų išvaizdą: suteikia ryškią spalvą kaip lūpų dažai, spindesį kaip blizgis ir švelnumą kaip balzamas.

"Sirowa" nuotr.
"Sirowa" nuotr.

„Badgley Mischka“

Kuriant šį makiažą svarbiausia pasirinkti jums tinkantį matinį ryškiai raudoną lūpdažį. Tuomet – pasirinkti rudus šešėlius, turinčius raudono (plytų) atspalvio. Blakstienas ir antakius dažykite neryškiai.

Skruostai lengvai perbraukite rusvais skaistalais, o smakras bei skruostų viršus ir šonai – šviesą atspindinčia priemone.

Išmėginkite šiuos „Max Factor“ produktus:

Bronzinanti pudra sušvelnina arba išryškina norimus veido bruožus, šviesą atspindintys pigmentai pagyvina veido spalvą.

Blakstienų tušas „Lash Crown“ turi naujovišką teptuką, kuris nuostabiai pastorina, pailgina ir paryškina blakstienas.

Dvipusė antakių formavimo priemonė suteikia antakiams natūraliai atrodančią dailią išvaizdą.

"Sirowa" nuotr.
"Sirowa" nuotr.

„Delpozo“

„Delpozo“ mados namai šiltojo sezono makiažui pasirinko oranžinę ir persikinę spalvas. Netikėtas elementas – oranžine linija pravesti viršutiniai akių vokai. Skruostai lengvai padažyti persikiniais skaistalais. Lūpos – nude spalvos, su lengvu persiko prieskoniu. Kuriant makiažą neapsieita be švytėjimą suteikiančios priemonės – ji tinka net tada, kai netepate veido jokia pudra. Užtat antakiai ir blakstienos palikti nedažyti.

Išbandykite šiuos „Max Factor“ produktus:

Skaistalai „Creme Puff Blush“ suteikia jaunatviško spindesio, išryškina skruostikaulius. Tepdamos sluoksnį po sluoksnio išgausite vis ryškesnę spalvą.

Makiažo pagrindas „Healthy Skin Harmony“ turi UV filtrą, 24 val. drėkina odą ir slopina jos blizgesį. Kovoja su neigiamais aplinkos veiksniais, kad oda atrodytų nepriekaištingai gaivi.

"Sirowa" nuotr.
"Sirowa" nuotr.

Naujausi straipsniai