Pavasario mados tendencijos: spintas užkariaus romantizmas

„Stradivarius“ kolekcija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-30 11:39
Dvilypumas – naujas „2020 Stradivarius“ pavasario kolekcijos pavadinimas, jos įkvėpimu tapo bendrystė, kuomet dviejų žmonių bendras suvokimas atsispindi rezultatuose. Šiltoje aplinkoje ir minimalistinėje gamtoje pabrėžiamos spalvų ir medžiagų tekstūros, kurios ir tampia pagrindiniu kolekcijos akcentu.

Šį sezoną Stradivarius viską dvigubina. Naują kolekciją kuria požiūris, kad kiekvienas yra nuoširdesnis ir tikresnis, nei bet kada anksčiau. Nuo šiol – dvigubai daugiau juoko, linksmybių, spalvų, tekstūrų ir tendencijų. Dvigubai daugiau visko.

Kupinas gėlių pavasario romantizmas įsiveržia į kolekciją, kurioje šį sezoną dominuoja lengvos suknelės, pūstos rankovės, asimetriškos palaidinės ir drąsūs deriniai.

Džinsiniai drabužiai neužleidžia savo pozicijų: naujų formų marškiniai, suknelės, sijonai ir džinsai, kurių mėlynos spalvos šį sezoną – dominuoja.  

Oranžinė spalva – pagrindinė šio sezono veikėja: šios spalvos kostiumai ir deriniai yra tendencijų viršūnėje. Žemės ir neutralios spalvos, tokios kaip ecru (nebalintos drobės) yra dar viena būtinybė bendram įvaizdžiui nuo galvos iki kojų, būtent šių spalvų kardiganas turi būti neatsiejama tavo įvaizdžio dalis vėsiais vasaros vakarais.

Temos:
Stilius

Naujausi straipsniai