Pavasarinis švarinimasis: daiktai, kurių privalote atsikratyti

Drabužių spinta / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Pavasaris užaugina sparnus – norisi išsikuopti namus, atsikratyti apdulkėjusių daiktų, atnaujinti garderobą. Nuo ko pradėti? Pirmiausia žvilgtelėkite į drabužius, kuriuos nešiojate.

Senos pižamos ir naktiniai

Papilkėję, suplyšę, tačiau tokie naktiniai drabužiai jūsų tikrai nepuošia, kad ir kaip maloniai bei jaukiai jaučiatės. Meskite laukan senus ir įsigykite naujus. Patikėkite, miegoti su kokybiškais medvilniniais ar šilkiniais naktiniais bus kur kas maloniau.

Suknelė, kurią vilkite visose vestuvėse, vakarėliuose ir ypatingomis progomis

Jeigu jūsų draugė klastingai juokauja, kad šita suknelė ištvers ir karą, matyt metas paieškoti naujo mėgstamo apdaro. Ypač, jeigu ji jau praradusi spalvą, formą, nebetinka jūsų figūrai, yra senamadiška ir jūsų nepuošia.

Išdžiūvę nagų lakai ir kita nebenaudojama kosmetika

Pavyzdžiui, pasenę lūpdažiai, kremai, išbyrėję šešėliai, pudra ir visos kitos kosmetikos priemonės, kurios tiesiog užima vietą jūsų lentynoje. Pamatysite, taps kur kas šviesiau.

Liemenėlės

Kurios papilkėjusios, pageltusios, praradusios formą, išsitampiusiomis petnešėlėmis ir kitaip netinkamos nešioti. Ta pati taisyklė galioja ir apatinėms kelnaitėms. Kai kūną puošia naujutėlaičiai ir dailūs apatiniai, net ir su paprasčiausiais drabužiais jaučiamės it karalienės.

TAIP PAT SKAITYKITE: 18 genialių gudrybių, kurias privalo žinoti kiekviena moteris

Nuspurę megztiniai

Tokie, kurie išsitampė ar susitraukė, taip pat tokie, kurie apsipūkavo ir tapo nuspurę. Jie atrodo ir netvarkingai, ir negražiai.

Marškinėlių kolekcija

Paprasti marškinėliai gali praversti darbui sode ar darže, na, kartais ir miegui. Tačiau jeigu jūsų namuose jų kelios dešimtys ir jie tik guli lentynoje laukdami savo eilės, kuri taip ir neateina, verčiau tą vietą skirkite naujiems pirkiniams. Beje, jeigu dar tie marškinėliai pageltę ar papilkėję, net negalvoję svieskite juos laukan. Arba panaudokite grindims valyti.

Dizainerių padirbiniai

Nesvarbu, kas tai bebūtų – rankinės, piniginės ar suknelės. Jie atrodo pigiai ir kvailai. Jeigu neišgalite pirkti dizainerių sukurto daikto, verčiau investuokite į kokybišką pirkinį, o ne pigią kopiją. Jūs galvojate, kad kiti nesupranta? Patikėkite, net ir ne itin akyla akis atskiria tokius dalykus.

Pasimetusios pirštinės ir per didelis kalnas šalikų

Po žiemos vargiai atrandate pirštinių poras? Verčiau jau nelaikykite „našlaitės“ pirštinės vienos ir išmeskite laukan. Taip pat kruopščiai peržiūrėkite kitus žieminius drabužius – šalikus ir kepures bei įvertinkite jų kokybę, kiek iš jų nešiojote šią žiemą ir ar ryšitės nešioti kitu šaltuoju sezonu.

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 įdomūs faktai apie meilę ir įsimylėjimą

Daiktai, kurie jau nugyveno savo gyvenimą

Ta palaidinė, kuri apnuogina pilvą, džinsai, kurie atidengia sėdmenis ar rožinės basutės su pūkučiais. Su tokiu įvaizdžiu toli tikrai nenukeliausite.

Taip pat „Ne“ ištarkite visiems suplyšusiems ir daiktams, kurių neįmanoma pataisyti, pakeitusiems spalvą, nuspurusiems, per dideliems, per mažiems ir niekada nenešiojamiems drabužiams. Nuneškite juos į tekstilės konteinerius, padovanokite socialiai remtinoms šeimoms, giminaičiams. Neleiskite, kad jūsų spintoje vietą užimtų nereikalingi ir jums netinkantys daiktai!

Skaitykite daugiau