Pavasarinėje šventėje moterims buvo priminta, kad reikia save mylėti

Iš kairės: Gerda Valančiūnaitė su bičiuliu, Asta Jonušienė, Indrė Launikonytė ir Rasa Kaušiūtė / Robertino Valiulio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-05 12:48
Neseniai vilnietės buvo pakviestos į renginį „Su meile moterims ir pavasariui“.

Pavasariška gaiva dvelkiantis vakaras sudomino atlikėjas Skaistę Steikūnaitę ir Valeriją Iljinaitę, aktorę Liną Bražinskaitę-Tupikovskienę, Vairuojančių moterų asociacijos prezidentę Astą Jonušienę, žvaigždžių fotografę Elly Jurelly.

Su artėjančia Moters diena dailiosios lyties atstoves sveikino dainininkas Vladas Kovaliovas, atlydėjęs į mados bei grožio renginį savo antrąją pusę, atlikėja Indrę Launikonytę. Žavi raudonplaukė drauge su kitomis žinomomis bei veikliomis moterimis restorane „Green Hall“, šventiškai dekoruotame floristės Inesos Borkovskos, ir dvelkiančiame „Marcus Spurway“ gėlių aromatais, tapo mados kolekcijos modeliais.

„Armado Fashion House“ šiltojo sezono kolekciją demonstravo atlikėjos I. Launikonytė, Rasa Kaušiūtė, Miglė Pivoriūnaitė, stilistė Violeta Malevska, fotografė, leidėja Giedrė Rein, makiažo specialistė Diana Rakickaja, farmacininkė Daiva Saldienė, finansų konsultantė Reda Klimanskaitė. Makiažą ir šukuosenas modeliams kūrė „Makeup Secrets“ akademijos meistrai.

Muzikinio projekto „X faktorius“ bei „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos dalyvė M. Pivoriūnaitė ne tik demonstravo elegantiškoms bei išraiškingoms moterims skirtą drabužių kolekciją, bet ir vakaro svečius džiugino romantiškomis dainomis. Vakaro metu saksofonu grojo muzikantas Vilius Streckis. Vakaro svečiai turėjo galimybę susipažinti su nauja lietuviška kosmetika „Peonia“, subtiliai kvepiančia bijūnais.

Apie moters meilę sau vakaro metu kalbėjo pasitikėjimo savimo mokytoja Dovilė Charpenet.

„Meilė sau. Tai gerai ar blogai? Nuo mažumės mums įkalta, kad būti savimyla yra blogas asmenybės bruožas. O juk mes visos, kažkur giliai, norime būti geros. Ir iš to didelio noro būti teigiamomis, net nesusimąstome, apie tai, kad... pamiršome mylėti save. O kaip gi tada, galime tikėtis būti mylimos, jei pačios savęs nemokame mylėti? Kaip galime būti laimingos, jei pačios sau tai draudžiame?“, – įžvalgomis dalijosi D. Charpenet.

Aktorė ir psichologė L. Bražinskaitė-Tupikovskienė sakė, jok kadaise yra skaičiusi vieno žinomo žmogaus pašmaikštavimą, jog Moters diena iš tiesų buvo kovo 6-oji, tačiau moterims prireikė net dviejų dienų šventei susiruošti – štai kodėl ji ir minima kovo 8-ąją.

„Be jokios abejonės šios dienos nuotaika ypatinga, ji džiugi, pavasariška, užkrečianti gera nuotaika. Kaip ir kiekvienai moteriai, taip ir man, šią dieną įteiktos gėlės bei rodomas dėmesys yra nepaprastai malonus“, – neslėpė Lina.

Garsi moteris šypsodamasi pasakojo, jog šios šventės rytą jos du mylimiausi vyrai – sutuoktinis Ričardas ir sūnus Dominykas pasveikina pačių ruoštais pusryčiais:„Spėkite, kuo jie mane nustebina? O gi pačių keptais blynais“.

Vairuojančių moterų asociacijos prezidentė A. Jonušienė kovo 8-ąją atšventė iš karto po šio renginio, vėlų vakarą pakvietusi savo sutuoktinį, garsų lenktyninką Darių Jonušį šventinės vakarienės į restoraną.

„Darius su džiaugsmu priėmė mano kvietimą“, – nuotaikingai sakė Asta.

„Apskritai, Moters diena man asocijuojasi daugiau su gamtos prabudimu, gausėjančiais saulės spinduliais bei pavasario šauklio – vieversio čiulbėjimu. Ir nebūtai tulpėmis: jei gamta prabunda anksčiau – gauti žibučių puokštę yra taip nuostabu…“, – romantiškomis nuotaikomis dalijosi A.Jonušienė, draugėn burianti vairuoti mėgstančias moteris.

Įžymybes fotografuojanti Elly Jurelly pasakojo, kad jos giminėje kovo 8-ąją įprasta sveikinti visas vyresnio amžiaus moteris, parodyti joms didžiulį dėmesį.

„Atvykstame su gėlėmis ir dovanėlėmis. Paprastai fotografuoju šias sveikinimo akimirkas. Paskui įrėmintas nuotraukas dovanojame pagerbtoms moterims“, – apie gražias ir prasmingas giminės tradicijas kalbėjo E. Jurelly.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai