Pavasarį pasitikti kvietė pavasarinė „Uptown Spring Market“ mados, dizaino ir maisto gurmanų mugė

„Uptown Spring Market“/Deivido Stankūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-02 14:56
Savaitgalį menų fabrike „Loftas“ praūžė pavasarinė mados, dizaino ir maisto gurmanų mugė „Uptown Spring Market“.

„Uptown Spring Market“ stiliaus ir gyvenimo būdo mugėje įkvėpimo gūsius atrado madingos moterys ir kokybę mėgstantys vyrai, urbanistinio, sportinio klasicizmo, „unisex“ stiliaus gerbėjai, namų interjero detalių medžiotojai, keliautojai, aktyvaus gyvenimo būdo aistruoliai, maisto gurmanai, gamtą mylintys ir atsakingai į vartojimą žiūrintys bei tiesiog geros savaitgalio pramogos ieškantys Vilniečiai ir miesto svečiai.


„Uptown Spring Market“/Deivido Stankūno nuotr.
„Uptown Spring Market“/Deivido Stankūno nuotr.

Mados ir gyvenimo būdo tendencijas diktuojančioje mugėje inspiracijų atrado kiekvienas norintis iš arčiau pažinti lietuvišką dizainą bei turėjo galimybę atrasti ir kitų šalių kūrėjų darbų. Mugėje dalyvavo dizaineriai iš Rygos, Kijevo, Sankt Peterburgo. Lankytojai taip pat galėjo išbandyti ir įvairių lietuviškų gurmaniškų delikatesų ir „street food“ maisto, išgerti gardžios kavos bei atsinaujinti savo muzikinę kolekciją.

Visam savaitgaliui pavasarinėje šventėje buvo įsikūręs „Uptown Talks“ pokalbių kampas, kur savo istorijomis dalijosi net septyni pranešėjai, tarp kurių: „Abstract Stylist“, „Tata Paper“, „Delta mityba“, „Urban Earth Lovers“, „Ingilė“, „Painiava“ ir „Lobių dirbtuvės“.


„Uptown Spring Market“/Deivido Stankūno nuotr.
„Uptown Spring Market“/Deivido Stankūno nuotr.

Pranešėjai ne tik pateikė naujų įžvalgų apie dizainą, kūrybą ar maistą, bet ir skatino susimąstyti apie gamtos tausojimą ir pasiūlė madingų, ir išradingų sprendimų, kurie padės gyventi sąmoningai.

Klausytojų širdis labiausiai palietė „Lobių dirbtuvių“ Vytautės Paškevičiūtės pasakojimas apie darbą medžio dirbtuvėse su proto negalią turinčiais suaugusiais. Prie jos prisijungė ir intelekto negalią turintis Andrius, kuris noriai dalijosi apie įvairius iššūkius ir malonumus dirbant šioje bendruomenėje.

Jaukioje atmosferoje „Lofte“ lankytojų laukė ne tik įkvepiantys pokalbiai, galimybė patiems užklausti ir pakalbėti su kūrėjais, bet ir daugybė išskirtinių stiliaus idėjų, kviečiančių atsinaujinti savo spintą ar paįvairinti savo namų aplinką, pop-up grožio salonas, gera muzika grojama iš plokštelių, skanus street food maistas ir filmai apie madą.

„Uptown Spring Market“ mugės akimirkas galite išvysti nuotraukų galerijoje.

Naujausi straipsniai