Paulos pasirodymas „Eurovizijos“ atrankoje įžiebė aistras: kliuvo dėl seksualumo

Paula Valentaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-06 20:39
Antradienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje buvo filmuojama nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos ketvirtfinalio laida. Joje pasirodė ir ką tik užsieniečių išliaupsinta Paula Valentaitė – didžiausio „Eurovizijos“ naujienų portalo wiwibloggs.com komanda tvirtina, jog šiemet Lietuvos atrankoje stipriausia yra būtent Paula ir jos daina „1 2 3“.

Į „Eurovizijos“ atranką Paula sugrįžo su pakeistu įvaizdžiu ir dviem šokėjomis. Kaip jos papildytą pasirodymą įvertino komisija?

„Kai vieną kartą žmogus pasirodo gerai „Eurovizijoje“, tai gali būti atsitiktinumas. Kai antrą kartą, tai jau sistema“, – sakė muzikologas Darius Užkuraitis ir pasidžiaugė, kad auga perspektyvi atlikėja. „Aš manau, kad tokia daina patiktų tokiems žmonėms, kurie žiūri „Euroviziją“, nes jie myli. Jiems ši daina būtų tikras saldainiukas“, – tęsė Darius.

Pasak D.Užkuraičio, Paulos daina yra geras balansas tarp švediško muzikos standarto ir etno muzikos. Jo įsitikinimu, Paula su šia daina verta mažų mažiausiai „Eurovizijos“ atrankos finalo.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Nors dainoje „1 2 3“ jaučiama švediškos muzikos tradicijos įtaka, kūrinį parašė pati Paula. Švedų prodiuseriai tik padėjo ją išvystyti. Tai padarė nemenką įspūdį vertinimo komisijai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Komisijos kėdėje sėdėjusi dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė pripažino, kad tarp bendraamžių atlikėjų Paula yra visa galva aukščiau už juos. Vis dėlto ji negailėjo kritikos jaunai atlikėjai.

„Negaliu vynioti į vatą ir apsimesti, kad man viskas iki galo patinka. Galbūt žiūrovai man nepritars, bet aš esu pavargusi nuo to mergaitiško seksualumo, kuris kažkiek dainai nuskambėjus pradeda darytis nuobodus. Jokiu būdu seksualumas scenoje nėra blogai, tiesiog, kai žiūriu į jauną ir nepatyrusią mergaitę, kuri bando ištransliuoti jausmus, kurių patirs daugiau tik ateityje, man darosi nuobodu“, – aiškino D.Filmanavičiūtė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama