Paulo Walkerio mylimoji Jasmine Pilchard Gosnell nesusitaiko su jo mirtimi – mergina iki šiol lankosi pas psichologus

Paulo Walkerio mergina Jasmine Pilchard-Gosnell / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-27 18:00
Praėjus beveik penkiems mėnesiams po tragiškos avarijos, kurioje žuvo aktorius Paulas Walkeris, jo ilgametė mylimoji Jasmine Pilchard Gosnell (23 m.) vis dar negali susitaikyti, kad jo nebėra šalia – jauna moteris praktiškai neišeina iš psichologų kabineto.

Jasmine Pilchard Gosnell tėvas Casey Gosnellas (47 m.) „MailOnline“ atskleidė, kad šiuo metu jo dukra lanko psichoterapijos užsiėmimus, kurie turi padėti jai bent šiek tiek sulopyti sudaužytą širdį.

„Reikia suprasti, kad ji vis dar yra siaubingai sukrėsta dėl Paulo mirties ir tokia bus dar ilgą laiką, – sakė Casey Gosnellas, kuris aršiai gina savo gedinčios dukters ramybę nuo bet kokių smalsuolių ir žurnalistų. – Galbūt kada nors ji bus pasiruošusi kalbėti apie Paulą, bet dar ne dabar. Ji bando susigyventi su savo netektimi – jai tai be galo sunku. Bet ji turi savo šeimą ir mes stengiamės padėti ir paremti ją kiek tik galime.“

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Paklausta, kaip laikosi Jasmine, merginos senelė Theresa Gosnell (68 m.) susirūpinusiu veidu kraipo galvą. „Ji stengiasi kaip įmanoma, bet jai labai sunku. Ji namuose su savo šeima – žmonėmis, kurie ją myli. Namai yra ta vieta, kurioje šiuo metu jai ir reikia būti“, – sakė moteris.

Po mylimojo žūties Jasmine Pilchard Gosnell grįžo gyventi į savo šeimos namus Goletoje, kurie yra maždaug 200 kilometrų į šiaurę nuo Los Andželo. Pabėgusi toliau nuo Holivudo, kur gyveno kartu su Paulu Walkeriu, mergina bando susitvarkyti į šipulius sudužusį gyvenimą bei susivokti, kad savo ateitį teks kurti be gyvenimo meilės.

Jasmine Pilchard Gosnell su Paulu Walkeriu kartu buvo septynerius metus – kai jiedu pradėjo susitikinėti, jai tebuvo 16 metų, o jam – 33-eji.

„Greitų ir įsiutusių“ žvaigždė Paulas Walkeris automobilio avarijoje žuvo pernai, lapkričio 30-ąją. Nelaimės metu Jasmine dalyvavo jo organizuotame labdaringame renginyje. „Paulo mergina stovėjo šalia manęs, kai man paskambino ir pasakė, kas nutiko. Kai jai pasakiau, ji apalpo“, – pasakojo renginyje dalyvavęs vyras. Anot jo, būtent Jasmine apie Paulo Walkerio žūtį pranešė jo 15-metei dukrai Meadow.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai