Paulo Walkerio mergina Jasmine Pilchard-Gosnell pirmą kartą pasirodė viešumoje po aktoriaus žūties

Paulo Walkerio mergina Jasmine Pilchard-Gosnell / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-05 19:51
Aktoriaus Paulo Walkerio mergina Jasmine Pilchard-Gosnell antradienį pirmą kartą pasirodė viešumoje po to, kai avarijoje tragiškai žuvo jos mylimasis.

23-ejų studentę Jasmine Pilchard-Gosnell paparacai užfiksavo antradienį, kai ji atvažiavo į Paulo Walkerio namus Santa Barbaroje. Iš automobilio išlipusi mergina apsiverkė, ją guosti ėmė vienas draugas.

Jasmine buvo nepasidažiusi, jos akys atrodė patinusios nuo ašarų. Ji buvo apsirengusi paprastais džinsais, marškinėliais ir džemperiu, buvo basa.

Paulo Walkerio namuose kartu su jo šeimos nariais Jasmine praleido tris valandas.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

„Hollywood Life“ skelbia, kad praėjusį šeštadienį, kuomet avarijoje žuvo Paulas Walkeris, Jasmine dalyvavo jo organizuotame labdaringame renginyje. „Paulo mergina stovėjo šalia manęs, kai man paskambino ir pasakė, kas nutiko. Kai jai pasakiau, ji apalpo“, – pasakojo renginyje dalyvavęs Jimas Torpas. Anot šio vyro, būtent Jasmine apie Paulo Walkerio žūtį pranešė jo 15-metei dukrai Meadow.

Jasmine artimieji „MailOnline“ atskleidė, kad pastarąsias dienas ji daugiausia laiko praleidžia su savo mama. Merginai ypač sunku susitaikyti su vyro, su kuriuo siejo savo ateitį, netektimi.

Jasmine su garsiu aktoriumi susitikinėti pradėjo būdama vos 16-os metų, jam tada buvo 33-eji. Tačiau net 17-os metų skirtumas jų santykiams neturėjo įtakos ir jiedu vienas kitą labai mylėjo, tai įrodo septyneri kartu praleisti metai.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai