Paulius Bagdanavičius su žmona Lina jau išrinko būsimam pirmagimiui vardą

Paulius ir Lina Bagdanavičiai (pora dešinėje) / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-30 18:11
Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusios M.A.M.A. apdovanojimų ceremonijos praleisti nepanoro ir šou „Lietuvos balsas“ pirmojo sezono nugalėtojas Paulius Bagdanavičius. Jis į didžiausią šalyje metų muzikinį renginį atėjo su žmona Lina. Pirmagimio besilaukianti pora Žmonės.lt juokavo, kad gydytojai leido dar dvi savaites pasilinksminti, o tada jau teks surimtėti ir vaikelio laukti ramiai.

M.A.M.A. apdovanojimų ceremonijos nepraleido gausus būrys garsenybių: čia atvyko muzikantai, aktoriai, verslininkai, kultūros atstovai.

Rugpjūčio pabaigoje susituokę Lina ir Paulius Bagdanavičiai vakarui pasirinko perdėm neišsiskiriančią, tačiau stilingą aprangą – Paulius pasipuošė kostiumu, o Lina pasirinko juodą suknelę, kuri dailiai paryškino aštuntą mėnesį nėščios L.Bagdanavičienės pilvuką. 

„Gydytojai sakė, kad dar dvi savaites galime palakstyti, o tada jau reikės dažniau pabūti namuose ir vaikelio laukti ramiai“, – Žmonės.lt sakė P.Bagdanavičius. Į apdovanojimus šeima atskubėjo norėdama palaikyti bičiulius, tačiau savo favoritų geriausiųjų rinkimuose neišdavė. 

Užtat noriai pasakojo apie vaikelio laukimą. Sakė dar nežinantys, kas gims – berniukas, ar mergaitė, bet ir nesvarbu – juk pirmas vaikelis, taigi ir pageidavimų čia – jokių. 

Bagdanavičiai jau žino ir kaip norėtų pavadinti vaikelį. „Jeigu bus mergaitė, norime pavadinti Paulina. Nes mama Lina, o aš – Paulius. Taigi kažkaip taip sutarėme. O jei sūnus, tai gal Arijus? Skambus vardas“, – svarstė Paulius. 

Tuo tarpu L.Bagdanavičienė džiaugėsi, kad nėštumo vargai jos bent kol kas nekankina. „Džiaugiuosi, kad nėštumas lengvas“, – šypsojosi ji. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai