Paulius Bagdanavičius parduoda savo naujutėlaitį butą Vilniuje: „Turiu svajonių projektą“

Paulius Bagdanavičius ir Lina Bagdanavičienė su dukrele Paulina / Viganto Ovadnevo ir „Aruodo“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-18 09:50
Dainininkas Paulius Bagdanavičius parduoda namus: už Vilniuje, Pilaitėje, esantį trijų kambarių butą prašo 120 tūkst. eurų.

Bute, kurį nusprendė parduoti, P.Bagdanavičius kartu su žmona ir dukrele pragyveno nepilnus metus. Trijų kambarių butas yra 67 m² pločio, trečiame naujos statybos devynaukščio pastato aukšte.

Įkurtuves P.Bagdanavičius su žmona Lina ir dukrele Paulina šiame bute atšventė pernai gruodį. Tačiau dabar atlikėjas Žmonės.lt pasakoja norįs gyventi erdviau – kraustytis į nuosavą namą.

„Sugalvojome, kad norime didesnio ploto. Seniau turėjau įrašų studiją – nuomojausi darbo patalpas. Savininkas tą pastatą pardavė, teko studiją iškraustyti. Į ją investavau daug pinigų, o naujos pirkti nesinori – geriau jau savo namą turėti ir ten studiją perkelti. Nebenoriu gyventi bute“, – Žmonės.lt sakė P.Bagdanavičius.

Butą jis pasiruošęs parduoti su dalimi baldų, tačiau tai – derybų klausimas.

Tiesa, nors savo butą jau pardavinėja, kol kas P.Bagdanavičius ir jo šeima kur kraustytis neturi. Bet turi planų: „Pardavę butą gautus pinigus norime investuoti į naują būstą. Tikriausiai, statysiu namą. Turiu savo svajonių projektą, reikės ieškoti darbininkų, kurie pastatys.“

Norinčių nupirkti jo butą Pilaitėje, anot P.Bagdanavičiaus, apstu – nesiliauja skambinti potencialūs pirkėjai. „Stovi eilė norinčių apžiūrėti“, – džiaugiasi jis.

Pardavęs butą P.Bagdanavičius su šeima kurį laiką žada gyventi pas savo tėvus Marijampolėje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai