Paulina Skrabytė pristato naują dainą: „Eurovizijos“ atrankoje debiutavusi porelė suaugo

Paulina Skrabytė/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-08 16:35
Palangiškė Paulina Skrabytė, pernai sėkmingai pasirodžiusi projekte „Lietuvos balsas“ ir patekusi į pusfinalį, išleido savo naują dainą. Dainos „Apie Tave“ vaizdo klipe sudėliota paaugliškos meilės istorija. Kartu su Paulina klipe nusifilmavo ir vaikinas, prieš 7-erius metus kartu su ja stovėjęs „Eurovizijos“ scenoje.

„Artūras – puikus muzikantas ir geras bičiulis. Su juo kartu Lietuvą atstovavome Vaikų Eurovizijoje. Prabėgo keleri metai ir mes vėl kartu. Ši daina šviesi, romantiška, tačiau pasakojanti gana komplikuotos meilės istoriją. Matyt daug kam žinomas jausmas, kai dviejų žmonių meilės nepripažįsta kiti. Tačiau jeigu jausmai tikri, jokios kliūtys nėra baisios. Svarbiausia tikėti vienas kitu ir nepasiduoti“, – pasakojo Paulina, neatskleidusi, ar su simpatišku pianistu jie pora ne tik vaizdo klipe, bet ir realybėje.

Paulina Skrabytė/Organizatorių nuotr.
Paulina Skrabytė/Organizatorių nuotr.

Dainą sukūrė pati Paulina, o klipą nufilmavo ta pati filmavimo komanda, kuri kūrė ir eurovizinį Paulinos klipą „Debesys“. Naujausias merginos vaizdo klipas nufilmuotas vaizdingoje Kauno vietoje – Vytauto parke, prie Jiesios skardžio.

„Šis laikotarpis labai įtemptas – visada taip būna prieš Kalėdas, kai ruošiesi šventiniam maratonui. Be to, artimiausiu metu planuoju surengti savo solinį labdaringą koncertą. Man muzika yra visas gyvenimas, todėl esu labai laiminga, kad galiu savo dainomis dalintis su kitais“, – sakė palangiškė.

Paulina Skrabytė/Organizatorių nuotr.
Paulina Skrabytė/Organizatorių nuotr.

Praėjus metams po dalyvavimo projekte „Lietuvos balsas“, abiturientė toliau intensyviai kuria ir koncertuoja. Projekte Leono Somovo komandoje dainavusią merginą šiuo metu dažnai galima išgirsti koncertuojančią su Klaipėdos jaunimo grupe „The Others“. Taip pat mergina vaidina Klaipėdos dramos teatro dramoje „Karalienė Luizė“.

Kviečiame palyginti, kaip užaugo „Eurovizijos“ atrankoje debiutavusi pora:

Naujausi straipsniai